Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A DunaTV milyen politikai...

A DunaTV milyen politikai beállítottságú?

Figyelt kérdés

Van a Középpontban című műsoruk és ott olyan nyugodtan és békésen beszélget el a műsorvezető Vona Gáborral, amit más csatornákon nem tapasztalok.

Ez lenne a normális, vagy egyszerűen jobbikos a DunaTV?


2010. júl. 26. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
A DunaTV leginkább arra szolgál, hogy a külföldi magyaroknak vigyen egy kis magyar kultúrát. Nyilván elég színvonalas TV ahhoz, hogy ne a helyi politikai háborúskodást vigye el nekik...
2010. júl. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

"Ez lenne a normális, vagy egyszerűen jobbikos a DunaTV?"


Nem, az normális, hogy minden másik adón leugatják és lejáratják a nekik nem tetsző politikai beállítottságú embereket. Ügyes vagy kérdező, leülhetsz.

2010. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én sokáig úgy tudtam, fideszes, ez jött le a műsorokból. Mindig olyan barátságosan enyelegtek a fideszesekkel, meg azt a szöveget is vitték. De most, hogy a FIDESZ kitagadta őket, és kvázi MSZP-s mutyival vádolta meg őket, azóta elbizonytalanodtam. MSZP-s indítványra kaptak több milliárd Ft-ot még az előző kormány alatt az MTV költségvetéséből, és abból olyan műsorokat csináltattak, amikről kiderült, hogy a valós ár sokszorosát fizették értük olyan közvetítő cégeknek, akik azóta fantomizálódtak.


Nem hiszem, hogy jobbikos lenne a Duna Tv, talán a helyüket keresik az új rendszerben. De ez a jobboldali gondolatiság, és azon belül Vona nem áll távol tőlük, az biztos.

2010. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hol mondtam én olyan hogy a DunaTv náci, kirekesztő, fasiszta?

A Jobbikról se mondtam ilyet, szóval ülj te inkább 66-os.

/mennyi idióta van ezen az oldalon/

2010. júl. 26. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Akkor miért kérdezted, hogy ez lenne-e a normális hozzáállás, amikor nyilvánvaló hogy igen?

Aki ebben kételkedik, az elég primitív.

2010. júl. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem kételkedtem, csak feltettem egy költői kérdést. -.-
2010. júl. 26. 18:06
 7/10 anonim ***** válasza:
tudod mi a költői kérdés? XD
2010. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A Duna Tv nek nem nagyon van politikai beállítottsága - egész műsorából csak töredék a politikai jellegű műsor, azok sem szoktak nagyon egyik oldal felé sem menni.

Amúgy nem egészen értem, miért akkora szám, hogy jéé, egy tv csatornában néha feltűnik Vona, az m1 ben is volt már, az ATVben is, sőt a fideszes Hír TV is meghívta már egyszer. A politikai műsorokkal is rendelkező csatornák közül (a kereskedelmi csatornák búlvárpolitikai cuccait most nem sorolnám idei) mindben szerepelt már. Aztán, hogy van ezek között olyan, ami megmarad annál, hogy kellemesen elbeszélgetnek, vagy máshol azért keményen rákérdeznek dolgokra (riporternek ez a dolga), az a politikai műsorokhoz tartozik. Megjegyzem, pl. az ATVnél, ahol keményebben faggatták Vonát, ott más politikai erőktől jövő emberkék is megkapják ezt, láttam én ott már Fideszes és MSZPs képviselőket is sokat megszorongatni, mert ott általában belekérdeznek a dolgokba, és nem annyira hagyják, hogy akkor egy valami"frappáns" szólammal

elintézze és kitérjen előle. A politikai semlegesség nem azt jelenti, hogy én minden beülő politikust simogatok, mint a hímes tojást, hanem hogy mindegyiknél ugyanúgy rákérdezek arra, ami érdekes politikai szempontból, függetlenül attól, hogy az most neki kényelmes-e vagy sem.

2010. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

"A DunaTV milyen politikai beállítottságú?"


Általában nem politizál. Enyhén MSZP-szimpatizáns tévé.


"békésen beszélget el a műsorvezető Vona Gáborral"


A köztévében rengetegszer szerepelt Vona, különösen az EP-választás után és a parlamenti választás előtt, amikor a szocik futtatták a Jobbikot.

2010. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"szocik futtatták a Jobbikot"


Te, ha látnád hogy köpködnek egymásra a Parlamentben...

Szerintem, amikor a Gárda egyik vezetője olyat nyilatkozik, hogy ki kéne végezni Gyurcsányt, nem beszélhetünk baráti viszonyról.

2010. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!