Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a JOBBIKrol...

Mi a véleményetek a JOBBIKrol van esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés
ADJON AZ ISTEN- SZEBB JÖVŐT!!
2010. febr. 5. 22:24
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
76%
22:43. - az EP-n alig 7-8-t jósoltak, és majdnem 15 lett belőle. : )
2010. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
44%
22:45 - az az EP volt. Itt jóval nagyobb a tét és a részvétel is.
2010. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
54%

Nem olyan biztos az, hogy nagyobb lesz a részvétel.

Másrészt, meg ezzel párhuzamban a Jobbik is ugyanúgy nőni fog.

Már írtam: nagy tévhit, az, hogy a "jobbikosok mennek ezerrel..."

Én sem mentem el szavazni az ep-n, pedig jobbikos vagyok. Csak lustaságból nem mentem el.

2010. febr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
76%

Jobbikos vagyok en is es az ep-re nem mentem el. Most mas a tet es ott leszek. 15-20%

Szebb Jovot!

2010. febr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
18%
A jobbik egy fiatal radikális párt sok szavazó még csak nem is hallot róluk vagy negativ jellzőkel köti össze. A jobbikos szavazó tábor nagyrésze pedig fiatal, 10-en éves rasszista gyerek vagy egyetemista aki a szavazás napján másnaposan alszik majd otthon.
2010. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
59%

A tudatlanság elkerülése végett ajánlom az utolsó válaszolónak a következő oldalt: [link]

Tessék megnézni, hogy mennyire fiatalok.

Illetve hogy akár a szolnoki fórumon mennyi a fiatal.

[link]

Vagy akár személyes tapasztalataimat is megoszthatom veled PÜben, szívesen válaszolok neked is, ill. az egész Gyakorikerdesek.hu-nak.

2010. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
57%
Ha a fidesz folytatja a nesze semmi fogd meg jól politikát, akkor lehet esélye. Én eddig fidesz szavazó voltam, de most gondolkozom, hogy érvénytelen szavazólapot fogok az urnába dobni. Jobbikra nem szavazok, a Fidesz nem érdemli ki, hogy rászavazzak, a többi párt pedig szinte mind kis MSZP utódpárt.
2010. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
16%
szavazzatok az LMPre!:)
2010. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
68%

"A jobbikos szavazó tábor nagyrésze pedig fiatal, 10-en éves rasszista gyerek vagy egyetemista aki a szavazás napján másnaposan alszik majd otthon."


No, ezt hívják általánosításnak, amit te itt leírsz a nagy, büszke, langyi, liberális, kampósorrú, kaftános, tetűhintás öntudatodban!


Naná, hogy győzni fog. Ha nem a mostani választáson, és a Zsidesz újabb 4 évig semmit sem fog csinálni, akkor 2014-ben tutkóra!


Te meg mehetsz az LMP-ddel seggrepacsizni!

2010. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
29%

büszke, langyi, liberális, kampósorrú, kaftános, tetűhintás öntudatodban!

Csak hogy tud egyik jelző se stimmel. Hát igen a jobbikosok tudnak csak igazán álltalánosutani. Pontosan ezért nem fognak nyerni.

2010. febr. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!