Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a JOBBIKrol...

Mi a véleményetek a JOBBIKrol van esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés
ADJON AZ ISTEN- SZEBB JÖVŐT!!
2010. febr. 5. 22:24
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
44%

"Azért én nem lennék ennyire biztos abban a nagy győzelemben. Nekem csak a szűk környezetemben van 6 ember, aki az EP választásokon a jobbikra szavazott. Most nem fog."

Nem a te 6fős baráti körödön fog múlni a győzelem.


"Nagyobb a tét átgondolták és nem oda fognak szavazni.A 15 % egy 30%-os részvételi aránynál ,nem olyan nagy eredmény."

Ez így igaz, hogy nem mindegy mekkora a részvétel,de a jobbiknak folyamatosan nő a támogatottsága. Nekem például több (kb 50-60) ismerősöm is a jobbikra szavaz,aki az EP választásoknál nem rájuk,vagy nem is szavazott. (Igaz,nem rajtuk fog múlni a győzelem,de a jobbik nagyon feljött.)


Nem lehet tudni,hogy mi lesz,de egy biztos:

Fidesz győzelem,jobbik második helyezés,LMP bekerül,SZDSZ és MDF örülhet annak, ha parlamentben marad.

2010. febr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
Majd mneglátjuk!
2010. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

szdsz nem fog bent maradni.. szerintem az mdf sem

és az lmp sem fog bekerülni, bár nem tudom..ááá nem hiszem hogy bekerül


de nagyon kíváncsi leszek az eredményekre

Jobbikot én 20% környékére saccolom... de remélem megelőzi az mszp t

2010. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Az MDF és SZDSZ már koalíciót tervezget, ha jól tudom.
2010. febr. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim válasza:
24%
A jobbik a legesélyesebb!
2010. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

40-50 kozott mozog a Jobbik.

"Kövér már azon aggódik, hogy a Fidesz az 50%-ot is elbukja, a napokban mondta ugyanis Táton következőt: „Ha a tisztelt választók nem hatalmaznak fel minket arra, hogy koalíciós kényszer nélkül vezessük az országot, akkor, miután nincs alkalmas koalíciós partner, akivel lenne esély egy normális és tisztességes kormányzásra, vissza fogjuk adni az embereknek a döntés lehetőségét, hogy még egyszer gondolják meg, és bízzák meg azt, akit meg akarnak bízni.”

Koalíciós kényszer 50% alatt van."


[link]

2010. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 bumbi02 ***** válasza:
38%

40-50 százalék? már nem azé de h ha 50 körül van a fidesz, és a jobbiknak pl 45%? remélem ezt nem gondoltad komolyan..

a jobbik reálisan kb 20 körül van

2010. márc. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!