Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a JOBBIKrol...

Mi a véleményetek a JOBBIKrol van esélye a győzelemre?

Figyelt kérdés
ADJON AZ ISTEN- SZEBB JÖVŐT!!
2010. febr. 5. 22:24
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
66%

Győzni?(BÁRCSAK!!!)

nemhiszem...de remélem egy nagyon erős 2.hely...

Legjobb lenne persze hogy ha nyernénk:)

De 1x nyerni fogunk és akkor nem lessz kérdés hogy:

MAGYARORSZÁG A MAGYROKÉ???!!!

Szebb jövőt!!

2010. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
77%
Egyre jobb eselyuk van. OV majd megerositi a Jobbikot csak meg kell egy kis ido.
2010. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
17%

az kéne mégcsak.Lenne egynagy Magyarországunk,tele csóróbbnál csóróbb népekkel...tyűűű dejó lenne.

Inkább adjon az Isten Jobbik nélküli jövőt.

2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
30%

nézd meg ezt, a legfrissebb felmérés:

[link]

itt Te is szavazhatsz:

[link]

2010. febr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
0%

Egy erős 33,3333%

De ha épeszű ember belegondol a 12. évfolyam törióráira, akkor mit lát?

1929-1933=A nagy gazdasági világválság

Szélsőségek előretörnek (NEM MUSSOLINI FASIZMUSA, MERT AZ NEM EGYENLŐ AZ ÁLTALÁNOSSÁGBA VETT FASIZMUSSAL. INKÁBB A NEMZETSZOCIALIZMUSSAL ÉS A RASSZIZMUSSAL AZONOSÍTJUK, DE A FASIZMUS BÖLCSŐJE NAGYON NEM NÉMETORSZÁG...

1933-ban Hindenburg kancellárrá nevezi ki Hitlert... Majd Hindenburg meghal, így Hitler megszerzi a kormányfői posztot... Németország hadiipara fellendül... De nem számol azzal, hogy ő akkor is egy szar ország marad, ha máshoz viszonyítva erős... Sőt, a németek hadserege volt a legütőképessebb 1939-ben... De mi volt ekkor Olaszországgal, egy FASISZTA állammal?

Elvesztette a befolyását Ausztria felett, Nagy-Britannia és Franciaország Mussolinit látta Hitler legnagyobb vetélytársaként, ehhez képest a nácizmus elnyomta a fasizmust, ami persze átalakult a mai formába... Mussolini pedig küldte a hadsereget a szintén fasiszta Franco kezeibe, ahol az olasz hadsereg nagyot bukott, közben egy cm2 területet sem foglalt el...

Németország pedig főpróbát tartott a spanyol polgárháborúban, és a próba jól sikerült... Annyira, hogy lett egy szövetségese, de a Caudillo már meg merte mondani Hitlernek, hogy sz@rik a h*lye fejére... Hiába a Kék hadsereg, semmit sem vesztettek, és a hadseregüket még haza is rendelték... Ennyit a spanyol fasizmusról, elég gyorsan megbukott...

A németek pedig azt gondolják, hogy ők majd visszaveszik az elvesztett területeiket, így elvették Csehországot és Ausztriát, ami még nem gond, de már benne volt a levegőben, hogy Hitler nem fog megállni... Fall Weiss, Lengyelország megtámadása... Aztán még pár országot megütött, és Elfoglalta Franicaországot... És Nagy-Britannia? A briteket nem tudták megverni, hiába fenyegette őket grandiózus offenzívával és invázióval... Semmire sem mentek... Ezután Mussolini hülye fejjel azt gondolja, hogy Hitler sem tájékoztatta őt Lenygelország és Franciaország megtámadásáról, akkor ő sem fog szólni neki Görögország elfoglalásáról... Mussolini pedig kiadta a parancsot, és az Arhigosz jobbnak bizonyult a Ducenál... A Fall Barbarossát pedig a németeknek el kellett halasztani (!), mert Görögország fontosabb volt ilyen szempontból (érdekesség: Görögország elfoglalásáról NEM TALÁLTAK TERVEKET, ellenben Portugália (Fall Felix), SPANYOLORSZÁG (Fall Isabella), Svédország (FALL POLARFUCHS), OLASZORSZÁG elfoglalásáról viszont igen... Így a Fall Barbarossa elmaradt kb 2 HÓNAPOT... Moszkvához pedig novemberben értek, ilyenkor már nagyon hideg van... Ha azt a 2 hónapot nem a Metaxas-vonal áttörésével töltik, akkor akár Moszkvát is elfoglalhatták volna... De ezek csak találgatások... A németek pedig innentől kezdve csak veszteni tudtak, az országuk a béka s*gge alá került, és persze hogy vesztettek... A területileg is sokat buktak, pedig fejlődhettek volna, és már hatalmasabb helyen lehetnének, mint az USA... Belőlük sem lett volna szuperhatalom, ha nincs a II. világháború...


Na és ehhez mi köze van a jobbikhoz? Az, hogy mi egy kis méregzsák-állam vagyunk, aki mindenkit utál, és mindenki utál minket... Lehetne okosan taktikázni, de erre a jobbik nem képes...

Minek kell nekünk hadsereg? Ki a veszély? Ki támadhatna ránk? - Románia, aki a sz@rban úszik?

Ukrajna, aki egyenesen fürdik a sz@rban?

Szerbia, akit ellep a sz@r?

ÉS a legfontosabb kérdés: Mink van nekünk, amivel rá tudunk ijeszteni bármilyen hadseregre, a félelmetes motorizált haderőn kívűl (biciklisek)? Vannak vegyi fegyvereink? Van atombombánk? Vannak páncélosaink (a múzeumban lévőkön kívűl)?

Mivel védenénk magunkat? Gumibot és vízágyú???

Minden egy válsággal kezdődött, ami most bekövetkezett, és egy elmaradott párt azt gondolja, hogy a cigánybűnözés visszaszorításával el lehet érni sikereket.

Ha egy gazdag cigánynak nem lesz 50.000.000-ja, nekem több jut? NEM... Ha másnak kevesebb lesz, én jobban fogom érezni magam? NEM

Ha a cukor és a földgáz magyar kézre kerül, én jobban fogom érezni magam? NEM... Nem érdekel, amíg van... nekünk vannak energiahordozóink, de SEMMIT SEM TUDUNK KEZDENI VELÜK... Tudjuk hasznosítani? NEM, mert nincs meg hozzá a felszerelés...

Azzal, hogy adjuk vissza Magyarországnak azt, ami jár neki, azzal egyetértek, TELJES MÉRTÉKBEN. De könyörgöm, miért kell ehhez nácinak lenni? Én nem vagyok se "karvaly" sem pedig "ork", de a jobbik általánosít... megfosztják az emberek jogait... Radnóti Miklós egy híres költő, de a jobbik szerint ő nem egy költő volt, hanem egy sima zsidó, akinek meg kellett halnia, mert az ország tele van tiszta magyar költőkkel... Hát nincs...

A kérdés: kellenek nekünk a nyilasok? Ha igen, akkor szavazz a jobbikra, ha nem, akkor szavazz a fideszre... A FIDESZ a legnagyobb esélyes a jobbik mellet... Én semmivel sem értek egyet a FIDESSZEl, de a jobbikat különösen gyűlölöm... Nem vagyok sem szélsőbal, sem bal. Én csak nacionalista vagyok, és nem gondolom azt, hogy a jobbik fejlődést hozhatna Magyarországra, főleg nem más országok szemében...

Ezt pedig a magyar politikának:


"Hej, égig nyúló giz-gazok,

Hát nincsen itt virág?"

2010. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
74%
Van esélyük!
2010. febr. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
72%

ELSŐNEK a Jobbik nem csak fiatalokból áll hanem középosztály és idősek is támogatják MAGYAROK

MÁSODIKNAK nem fog eltűnni a Jobbik ha majd a választások után teret kap a médiában még több MAGYAR hoz eljut a híre

HARMADIKNAK nem fog olyan gyorsan stabilizálódni a gazdaság ha el is kezdene akkor se mi fogjuk érezni a hatását legelsőnek

NEGYEDIKNEK ha a jobbik bekerül a parlamentbe még több pénzt kap, és tovább fejleszti az amúgy sem kicsi infrastruktúráját

ÖTÖDIKNEK a fidesz sem tud sz@rból várat csinálni már előbb írtam elsőnek a nagyoknál kell hogy stabilizálódjon a gazdaság majd csak utána mi

HATODIKNAK nem tudom hogy a fidesz mennyire tudja majd garantálni a közbiztonságot, de nagy az esély hogy marad minden ugyan úgy


súlyos tévedésben van 1-2 ember de majd rájön

2010. febr. 13. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
0%
Azért én nem lennék ennyire biztos abban a nagy győzelemben. Nekem csak a szűk környezetemben van 6 ember, aki az EP választásokon a jobbikra szavazott. Most nem fog. Nagyobb a tét átgondolták és nem oda fognak szavazni.A 15 % egy 30%-os részvételi aránynál ,nem olyan nagy eredmény. Minél nagyobb a részvételi arány a kispártoknak annyival kevesebb az esélyük. Na meg azt se felejtsük el hogy az Mszp szavazók most megint csak megbújnak, mert manapság nem menő dolog kiállni melletük, de hát az elvek...
2010. febr. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
0%

02-05 22:36/"22:35-s voltam - bocs a helyesírási hibákért."

Még az elnézést kérést is lepontozzátok?!

minősíti a válaszadó(k), lepontozók, inteligencia hányadosát...

ez egy "kicsit" elgondolkodtató, a válaszok "hasznosságát" nézve!

2010. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
48%

Győzelem? Nehéz ezt megjósolni.

Ne felejtsük el azt sem,hogy az EP választás előtt 2-3%-ra mutatták ki őket! (ennek ellenére majdnem az MSZP-t is megverték)

Nem lehet megmondani.

Szerintem a következő képen fog alakulni az eredmény:

1. Fidesz 51%

2. Jobbik 27%

3. MSZP 11%

4. LMP 5% (nem tudom mennyi,de be fog jutni)

5. MDF 3%

6. SZDSZ 0,5%

7. Komcsi párt (MKMP) 1%

többi párt (cigó párt stb.) 1,5%

2010. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!