Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik vezető pozícióba...

Ha a Jobbik vezető pozícióba jut, megtartja eddigi ígéreteit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 18. 17:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Bízom benne! Ha mégsem, akkor majd őket is elzavarjuk!
2010. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
ha nem is az összeset, mert nem fogja tudni azonnal mindet megvalósítani, de a legfontosabbakat, a legégetőbbeket biztosan (pl cigánykérdés, közbiztonság, mezőgazdaság mentése, ilyesmik.)...tehát gondolok itt arra, hogy biztos nem az állatvédelemmel fogja kezdeni vagy a médiatörvényekkel (persze ezek is fontosak), ha van enneél égetőbb... az egész program megvalósítását nem lehet rövid idő alatt véghezvinni, biztos várni kellesz 1-2 évet, hogy érezhető is legyen a javulás
2010. febr. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Ha nem, nyugodj meg, sem mi, Jobbikosok, sem a Magyar Gárda nem lesz rest elzavarni őket! Magyarán mondva, ha ugyan azt a politikát fogják folytatni, amit a parlamenti pártok, azt hiszem, hogy szedhetik a sátorfát.
2010. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

hjuuuuj, hova szarjak :D ti zavartátok el az eddigieket is?

honnan veszitek hogy ti bárhol bármit tudtok zavarni?

pökhendi egy beképzelt pofák vagytok.

Maximum a nyugalmát a normális embereknek.

Elzavarjuk...jujj ls még többesszám, szinte látom ahogy elzavartátok Bajnait és Gyurcsányt meg Orbánt...

idióták...

2010. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

"Ha mégsem, akkor majd őket is elzavarjuk!"


Miért, eddig kiket zavartunk el?

2010. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:49

Nagyon megaszontad, köszönjük!

Most mélyen magamba néztem és szégyenlem a képem mert nem szálltam szembe az ellen, ami ellen csak fegyverrel lehetne valamit tenni. Na, és még ti papoltok a demokráciáról...

2010. febr. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 bumbi02 ***** válasza:
100%
mondj olyan országot ahol demokrácia van.. tehát népuralom...a demokrácia annyit tesz hogy megválasztjuk ki vezessen minket... egyik demokráciában sincs végtelen szabadság...
2010. febr. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
18:34- Nem igazán értem, hogy jön ez a kérdésemhez. Ha én vagyok hülye sry. Ha te, akkor is.
2010. febr. 18. 18:56
 9/21 bumbi02 ***** válasza:
49%

az utolsónak szólt.. és bocs h nem kérdésre válaszoltam..


am kérdésre válaszolván: nem fogják megtartani az összeset... ök is ugyanugy fognak lopni, csak talán kicsit diszkrétebben..

2010. febr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem
2010. febr. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!