Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezért miért különböztetnek...

Ezért miért különböztetnek meg negatívan az iskolában, mikor én nem is politizálok, ők miért teszik (tanárok)?

Figyelt kérdés

Jobbikos vagyok, büszke vagyok rá. De tudom, minek hol a helye. Az iskolába tanulni járok, nem politizálni, nem is szoktam. A tanáraim tudják, melyik párt tagja vagyok. A balos tanárok szabályszerűen kipécéztek maguknak, van olyan köztük, akikkel eddig jóban voltam, tök normálisan álltak hozzám, de mióta tudják, melyik párthoz álltam, teljesen megváltoztak irányomba.

MIRE JÓ EZ? Ettől még nem leszek kevesebb...


2010. febr. 18. 18:35
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy: 19/L
2010. febr. 18. 18:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

/am. én is Jobbikos vagyok/Hmmm...egy költői kérdés: egy jobbikos tanár diszkriminálná a balos tanulót?....

Egyrészt jól teszed h nem politizálsz suliban, másrészt a tanárok hülyék, hogy ha emiatt "kipécéznek" maguknak...

Tenni ellene nem lehet mert a tanár mossa kezeit, ő azt mond amit akar...

Az meg hogy balos tanár most a jobbikos diákot basztatja, azzal megvan a véleményem a balosokról...(mondjuk eddig is megvolt)

Amúgy ha nagy károd nem származik belőle,(teszem azt nem tudnak rajtad kifogni) akkor szard le magasról és röhögj rajta hogy mennyire szánalmasak...mellesleg ha van egy tanár, akivel jóban vagy és meg lehet dolgokat beszélni, fel lehetne ezt neki hozni...h mit szól ehez...

Nekünk speciel volt tanárunk akivel lehetett mindenfélét beszélni, még politikáról is...

2010. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem fordított esetben is semlegesnek kellene maradni a diákhoz való hozzáállásnak.
2010. febr. 18. 18:59
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lenne tanár, akkor is így viselkedne veled! Van aki nem tudja mi az a politika, azért vannak ilyen dolgok!
2010. febr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes, engem politika nélkül is kipécéztek anno. :D
2010. febr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy az öltözetedben van a hiba, bakancs, katonai nadrág stb? Az ilyen különc dolgokat nem bírják, ha emosnak öltözik valaki azt se bírnák.
2010. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Te nem leszel kevesebb, ő érzi magát többnek. Állj ki magadért, de csak kultúráltan, hogy ne adj neki támadási felületet.
2010. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hogy honnan tudják hogy melyik pártot támogatod?
2010. febr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Láttak rendezvényeken, megemlékezésen... Kisvárosban élek, ilyesmi hamar kiszivárog.
2010. febr. 19. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!