Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kedves politizálók, akármelyik...

Kedves politizálók, akármelyik csoport támogatói vagytok is, tudtok kulturált hangnemben vitázni?

Figyelt kérdés
Nem veszekedni... Csak időnként benézek ide is, és sokszor azt látom, hogy az első oldal felénél már egymás torkának ugrotok. Sajnos kevés a kivétel, aki képes megmaradni a kulturális hangnemnél. Nem gondoljátok, hogy ez így nagyon rossz? Ebbe a témakörbe lassan már csak az jön rendszeresen, aki le akarja vezetni a feszültséget veszekedéssel, mindegy, kicsodán. Akik meg akarnak maradni a normális társalgás keretein belül, az csak ritkán néz be ide.
2010. márc. 13. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
hja már csak én is ritkán nézek be a fent említett okok miatt.
2010. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Régebben megírtam a véleményem,de mindig lehülyéztek.Ma már csak elolvasom időnként,de nagyon ritkán válaszolok.Vannak fanatikusok,akik nem képesek vitatkozni.
2010. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

valószínűleg az a baj, hogy ezeknél a kérdéseknél ellentétben az olyanokkal, mint pl. melyik pelenkát használjam és társai, gyakorlatilag a válaszolók bőrére megy a dolog.

már a különböző pártok elképzelései is jelentősen eltérnek egymástól, a többi köréjük szőtt mítosz meg aztán ég és föld. a politikai ellenfelek meg úgy érzik, hogyha az ellenfél győz, akkor itt aztán világvége következik. (amiben persze van is valami)

így viszonylag könnyen érthetőek az indulatok, de legalábbis semmi meglepő nincs a dologban.

2010. márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem napi 3 szor hülyéznek le minimum
2010. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22:58 - Jó, csak ezzel semmi se lesz jobb, egy kisember nem sokat szólhat bele, mit csinálnak odafönt a bársonyszékekben.
2010. márc. 13. 23:02
 6/16 anonim ***** válasza:

Erről szól a netes fórumozás álnévvel őszintén írhatok amit mások látnak. Itt nem tudsz leköpni, megverni legfejebb leugatni. Szerintem ez jó dolog ha az emberek netes fórumon sértegetik egymást és nem a valóságban. Ha szoktál nézni nagy honlapok hozzászólásait ott is megvan ez és nemcsak politika témában ilyen pl gyalogos/kerékpáros/autós ellentétek, vicces amikor egész más témának az a vége hülye komcsi v. hülye náci

Téged nem szokott érdekelni az ,hogy valóában mit gondolok csak a finomított verzió amit neked személyesen el merek mondani? Ettől vagyunk emberek, hogy utáljuk egymást.

2010. márc. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utálkozni az állatok is tudnak, de ők legalább tiszteletben tartják egymás területét, pont ez a szégyen az országban, hogy lassan már nem tudnak az emberek kulturáltan vitatkozni, elveszett az emberség. Én ennek egyáltalán nem örülök, és nem tartom viccesnek.
2010. márc. 13. 23:13
 8/16 anonim ***** válasza:
Csupán azért mert valakinek más a véleménye, nem kellene utálni. Nem biztos, hogy akit te utálsz "viszontutál" téged, csak te erről nem tudsz.
2010. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Máshova is irok választ, de ide beirtam a véleményem teljesen kulturáltan, érvekkel alátámasztva.


De mivel van egy párt, amelynek a programjáról gyakran semleges hangnemben megírtam hogy szerintem mely része megvalósíthatatlan, le lettem pontozva.


Ez nem is zavarna, mert csak őket minősíti, de rossz ha más témakörhöz írok akkor azt látják hogy nem adok jó választ, a százalékjaim alapján.

2010. márc. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha nem utálsz és nem szeretsz senkit közönyös lesz számodra minden besavanyotsz! Tehát ez ad értelmet az életnek. Hangsúly az őszinteségen van itt bűntetlenül lehetek őszinte! Lehet, hogy ti mindenkit szerettek és a világ legjobb emberei vagytok,de higgyétek el ti vagytok kisebbségben. Ez egy rossz szokás lehet de hát sok rossz szokás van ezenkívül még. De az is lehet, hogy pozitív ezért vagyok,nyugodt segítőkész veled mert itt kiélem agressziómat. Különben sok dühös ember az utcán ugatná le a fejedet. Tudom te a személyes leugatást jobban szereted.
2010. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!