Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg elhisztiek hogy a...

Tényleg elhisztiek hogy a Jobbik hatalomra kerülése után hirtelen beindul a gazdaság és minden jó lesz, vagy csak más lehetőség hiányában szavaztok rájuk?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 19. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem, nem hiszem el.

Ez nem úgy működik, hogy varázspálca suhintásra elkezd növekedni a GDP meg csökkenni a munkanélküliség.


Főleg a belpolitikájuk a mérvadó, ami miatt rájuk szavazok.Tetszik a rendpárti hozzáállás.

2015. ápr. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Sokan elhiszik, hogy a cigánykérdést megoldják, ezért szavaznak rájuk. De ahol Jobbikos a polgármester, ott sem oldanak meg semmit.
2015. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Én tényleg bízok benne, hogy jobb lesz. De persze nyilván maradok a realitások között és nem várom el, hogy a ciklus végére már a németeket is lehagyjuk.


Egyelőre nekem az is tökéletesen megfelelne, ha valami szemmel látható haladást érnének el, nagyobb rendet tennének és a lehető legnagyobb mértékben üldöznék a korrupciót.

2015. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Azt tudom, hogy a többire szavazva biztos nem. A "biztos nem" és a "lehet" közül nem olyan nehéz választani.
2015. ápr. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, tegyük hozzá, hogy sz.rból nem lehet várat csinálni.

De hagyjuk a többi felhozatalt.

2015. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert a gazgadás nem úgy működik. Ehhez az kéne, hogy pár évtizedekig összehangoltan működjön a gazdaság és nem 4 évente (vagy még gyakrabban) változtatgatni. Sőt, azzal is tisztában vagyok, hogy sok más sem oldódik meg, mert a Jobbikban sem mindenki jó politikus, ott is vannak, akik csak a saját zsebüket tömik és ha nyernek, akkor még többen fel akarnak majd szállni a hajóra...

Azért szavazok rájuk elsősorban, mert elképzeléseikben még mindig ők állnak az enyémhez a legközelebb és a "rendszerváltoztatás" óta leszerepelt pártokra már nem szeretnék szavazni...

2015. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"rendszerváltoztatás" óta leszerepelt pártokra már nem szeretnék szavazni..."


Abból kettő van, és összesen 18 párt van...szóval választási lehetőség adódik, a Jobbik egy lehetőség a több közül.


Kérdezőnek: a gazdaság nem úgy működik, hogy pik-pak egyik napról a másikra beindul. Évekig fenntartott következetes befektetőbarát és korrupciómentes gazdaságpolitika eredménye...

2015. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Abból kettő van, és összesen 18 párt van...szóval választási lehetőség adódik, a Jobbik egy lehetőség a több közül."


Igen, de mint írtam, még mindig a Jobbik áll legközelebb az elveimhez, liberálisokra pl. nem fogok szavazni, mert alapjaiban nem értek velük egyet. Másfelől, inkább olyan pártot támogatok, akiknek legalább a parlamentbe bejutni van esélyük és nem 1% körül mozognak.

2015. ápr. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!