Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki fog 2018-ban nyerni vagy...

Ki fog 2018-ban nyerni vagy hamarabb az országgyűlési választásokon?

Figyelt kérdés

Fidesz, lmp,Mszp+a többi törpepárt?

A Fidesz szokás szerint maga alatt vágja a fát, és hazudozik össze-vissza, az mszp és bandája meg csak panaszkodik szokás szerint hogy ezért meg azért nem jó, de ők sem csinálnak semmit sem.

Most szerintem itt lenne az ideje egy Jobbikos kormánynak, hatalomra kerülni hogy bizonyítsanak. Ahogy azt a közvélemény-kutatások is mutatják már kevesebb mint 10% van közte és a Fidesz közt úgyhogy nagy valószínűséggel ebbe az évbe beérik őket, mivel másnak nincs is esélye erre és ők az egyetlen hiteles párt aki még nem volt kormányon és nem bizonyíthatott. Szerintem épp 2018-ban vagy hamarabb lenne itt az ideje. Ti mit gondoltok? Normális válaszokat várok.



2015. ápr. 29. 08:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Azt gondolom hogy jelenleg senki sem tudja megmondani hogy mi lesz 2018-ban. A mostani kozvelemenykutatasok teljesen irrelevansak ebbol a szempontbol.


en szemely szerint nem hiszem hogy a Jobibk tudna gyozni.


A legvaloszinubbnek jelenleg egy Fidesz-gyozelmet latok.

2015. ápr. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Átküldtem privátban a lottószámokkal együtt!
2015. ápr. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Jön majd az utolsó pillanatban a rezsicsökkentés és az összes nyugdíjas aki a 4 év alatt megvilágosodott és felébredt a narancssárga álomból, a rezsicsökkentés szó hallatán egyből visszasüllyed. Ők is elég sokan vannak de ezekhez hozzácsapjuk az idiótákat és a brazil betelepülteket és mindjárt nem lesz itt semmiféle meglepetés 2018-ban sem.

Adja isten, hogy ne legyen igazam.

2015. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem hiszem hogy itt bármiféle rezsicsökkentés használna már ezt már eljátszották egyszer, ja és melyik kormány volt 8 évnél tovább hatalmon? Egyik sem. Csak a Jobbiknak van esélye a baloldal már szét van esve teljesen és ha nem emlékeznél 2006-ban is ugyanígy volt csak épp az mszpvel és mi lett nyert a Fidesz. Most mi lesz? Nyer a jobbik mivel az embereknek elegük van a sok ígérgetésből meg a sok hazugságból egy olyan párt kell nekik aki tisztességes, becsületes nem volt kormányon és nem bizonyíthatott
2015. ápr. 29. 09:37
 5/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nem hiszem hogy itt bármiféle rezsicsökkentés használna már ezt már eljátszották egyszer, ja és melyik kormány volt 8 évnél tovább hatalmon? Egyik sem. Csak a Jobbiknak van esélye a baloldal már szét van esve teljesen és ha nem emlékeznél 2006-ban is ugyanígy volt csak épp az mszpvel és mi lett nyert a Fidesz. Most mi lesz? Nyer a jobbik mivel az embereknek elegük van a sok ígérgetésből meg a sok hazugságból egy olyan párt kell nekik aki tisztességes, becsületes nem volt kormányon és nem bizonyított.
2015. ápr. 29. 09:38
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Ha 2018-ban is ugyanannyian NEM mennek el szavazni, amennyien 2014-ben sem voltak, akkor gyakorlatilag biztos a fidesz győzelem.

A jobbik egyértelműen esélytelen, ami nem is baj, mert ők még olyan szinten se tudnának egy országot elvezetni, mint a fidesz. A jobbik csak lázadó felnőtt csecsemők gyülekezete.


Szerintem ha normális arányban mennek majd az emberek szavazni, akkor nagy eséllyel az mszp lesz újabb 4 évig, mert az emberek látóköre ettől tovább nem terjed.

2015. ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%

A Jobbiknak sincs semmi esélye. Addigra a mai ifjak is okosabbak lesznek, és nem dőlnek be nekik. Az sem használ, hogy az újságjukban a szavazók adatait ők is gyűjtik.

A Fidesz győzelem a legesélyesebb, mert ha vesztésre állnak, még jobban megváltoztatják a választási törvényeket.

2015. ápr. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tényleg utolsó? Ne mondd már, szerintem te nagyon el lehetsz tévedve ugyanis az emberek mint mondtam nem adtak eddig sosem, és az mszp+ a többi kis törpepárt labdába sem rúghat, vagy szerinted ki váltja le az lmp? Mint mondtam a Jobbiknak kell egy esélyt adni hogy bizonyítson és nem hisztizni hanem el kell fogadni hogy ő esélyes csak leváltani a fideszt.
2015. ápr. 29. 09:57
 9/28 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó, minek teszed fel a kérdést, ha nem tudod elfogadni mások észérveit és más véleményét?

A Jobbik egyedül nem fog nyerni és fog tudni kormányt alakítani és pont. 106-ból ( a 2014-es 0 db után) ha 20 egyéni körzetet megnyernek, már tapsikolhatnak.

2015. ápr. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

És azoktól, akik 2-szer megszavazták orbánt a zsebük miatt, nem várnék túl sokat. Most lapítanak, de a szavazófülkében behúzzák a fideszre az x-et... Az ogy.-n sokan részt vesznek...Minél nagyobb a részvétel, annál többfelé oszlik a szavazat, ez nem kedvez majd vonáéknak.

Akit két rezsicsökkentéssel meglehetett venni, azoktól túl sokat vársz és inkább te vagy eltévedve barátom.

2015. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!