Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit tennél, ha egy ilyen...

Mit tennél, ha egy ilyen úriember megállítana és igazoltatna?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2010. febr. 25. 00:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
3%
ha egyszer a jobbik nyeri meg a választásokat, itt olyan rendőrállam lesz h az besz@rás:S
2010. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Miért igazoltatna?

És amúgy mit szólnál hozzá, ha egy ilyen úriember, mondjuk csak szembe jönne egy szűk utcában?

[link]

[link]

[link]

2010. febr. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
28%
mert csendőrséget akarnak és az emberi történelem folyamán még sose volt a megítélése pozitiv utolagosan. nem okvetlenül v. véletlenül.
2010. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
53%
Bekukk és már menekültem is!::))
2010. febr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

"Miért igazoltatna?"


"A Jobbik vissza fogja állítani a csendőrséget Magyarországon, méghozzá a magyar csendőri hagyományokra alapozva, a Magyar Gárdával szorosan együttműködve - nyilatkozta még az EP-választás kampányfinisében Szegedi Csanád, a radikális párt alelnöke.


Az előkészítés máris elindult, legalábbis ez olvasható ki a Magyar Gárda ma közreadott közleményéből, amely szerint a gárda a csendőrséggel szemben táplált téves, negatív előítélettel kíván egyszer s mindenkorra leszámolni. „Első lépésként elkezdtük a csendőri feladatra alkalmas személyek szellemi és fizikai képzését, második lépésként pedig a Magyar Gárda jogi munkacsoportjával elkezdjük kidolgozni a kötelességtudó és köztiszteletben álló csendőrség visszaállításának jogi feltételeit, hogy Magyarországon újra rend és nyugalom uralkodjon” - szerepel a dokumentumban."


"És amúgy mit szólnál hozzá, ha egy ilyen úriember, mondjuk csak szembe jönne egy szűk utcában?"


Azt, hogy az ilyen fegyver viselését törvény tiltja, amelynek egy erős rendőrség szerezzen érvényt.

2010. febr. 25. 00:29
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Miért igazoltatnának téged ilyen emberek??? Semmi jogkörük rá, és szerintem ezzel ők is, és te is tisztában vagytok!

Nem kell a provokáció srác!

2010. febr. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6%
de igazoltathatnak ha lesz csendőrség.
2010. febr. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Semmi jogkörük rá, és szerintem ezzel ők is, és te is tisztában vagytok! "


Remélem, ezzel azok is tisztában vannak, akik őket akarják a nyakunkra uszítani.

2010. febr. 25. 00:32
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Inkább őket, mint a fekete "ninzsákat". XD
2010. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már! Mindenki azt hiszi, hogy egy kormányzói többség elég lesz, hogy sz@rjanak a demokráciára, és a jogállamiság nálunk eddig használt formájára??!!!

Egy nagy fenét! Nem kell vészmadárkodni blődségekkel!


Mindenesetre én olyan környéken nőttem fel, hogy a cigók jobban meg tudták félemlíteni a tisztességes embereket, mint bármilyen gárdista megmozdulás!!!


Ha meglesz a felkészítésük, a jogkörük, a jogkövető magatartás biztosítéka, akkor én igazolom magam nekik. Ennyi erővel mai rendőrök fényképét is betehetnéd, hogy mi lenne ha igazoltatnának.


Nem természetes, de én a rendőrök igazoltatásától is tartok, mert az van bennem, hogy ők mindenáron meg akarnak bírságolni engem.


Talán egy fegyveres polgárőrséggel nagyobb rend lenne az utcákon.


Különben is, felesleges olyasmivel riogatni amiről semmit sem lehet tudni.


Lehet hogy sokkal jobb lesz a helyzet, és a rendőr, a fenyegetőző ex-barátra nem azt fogja mondani, hogy "amíg vér nem folyik, addig nem tehetnek semmit sem"!!!!!!!!!

2010. febr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!