Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi történne akkor ha egy...

Mi történne akkor ha egy rendőr a felettesét igazoltatná?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy közúti ellenőrzés során nem ismeri fel az autót amelyiket igazoltatja, és csak később látja meg hogy valamelyik felettese, vagy a rendőrfőnök ül benne. Szerintetek igazoltatná meg szondáztatná vagy csak hagyná elmenni? Egy kicsit hosszúra sikerült bocs!
2010. nov. 22. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez necces dolog ha elengedi az a baj mert ugye nem látja el a feladatát és lehet ezmiatt veszik elő. Viszont ha nem akkor meg azért hát.... meredek , de kolegákat elengedik tutti de egy felettes az más, végülis ki tudja ezeknél :)
2010. nov. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Megtehetné, hogy szondázná, ha az az aktuális kiemelt ellenőrzés, akkor meg is kell tennie. Ellenkező esetben jól sejhajon billentik.

De azt el tudod képzelni, hogy a közlekedési rendőrök megállítják a nagyfőnök autóját? Hogy nem tudják kívülről a rendszámot, márkát, színt?

2010. nov. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
En ugy tudom a vilag mindenhol mindenki koteles magat alavetni a rendorsegi intezkedesnek ha rendor az illeto hanem. Persze sehol sem jo a fonokkel kekeckedni. De ha szonda akkor bizony meg kell fujni balesetnel meg kotelezo is stb. Na persze vannak metesseget elvezok diplomatak kepviselok stb. de nekik is meg kell allni es igazolni de az mas kerdes.
2010. nov. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"sima" ellenőrzés során ha megállapitja/ látja, vagy az iratokból megtudja/ biztos, hogy további jó utat kivánva tovább engedi. Ha viszont baleset okozója akkor megszondáztatja és ha ittas vele szembeni további intézkedésre átadja kollegáinak. /pl. vérvétel stb./
2010. nov. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hát, nem egészen úgy történik a hogy az utolsó válaszban olvashatjuk, példa rá, az alábbi, megtörtént eset:

rendőr ellenőrzés:

[link]

2010. nov. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16.16-nak: A kérdésben benne volt: "ha"" mi történne ha"

a bellinkelt cikk tartalma felháboritó még az is hogy kedves urak még mindig a cégnél vannak. Kirivó eset nem kell általánositani. A zöme rendőr azonban igy intézkedik mint ahogy az előző hozzászólásomban leirtam. Legalábbis igy kéne.....De azért köszönjük cikket más ujságban nem olvastam erről erre mifelénk nem jár az az ujság.....

2010. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen igazoltatná, különben előveszik, hogy miért nem kérte el az iratokat stb! Pl ez Gergényinek nagy heppje volt!


Én is volt, hogy elkértem objektumon a volt osztályvezetőm igazolványát, mert már nem ott dolgozott, mikor jött, és ugye köteles lenne felmutatni, de ezt valahogy elfelejtette. Megállítottam, megnéztem az igazolványt és beengedtem. Nem volt belőle sértődés, még ő kért elnézést!

2010. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16.16-nak. Az általad közölteket pont tegnap mutatta a TV. Eljárás indult a rendörök ellen.....
2010. nov. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16.16: na ezért mondom, hogy rögzíteni kell a beszélgetést MINDIG! (remélem kivágták őket mint a sz@rt)

"Z"

2010. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!