Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavaztok a FIDESZ-re,...

Miért szavaztok a FIDESZ-re, vagy az MSZP-re, JOBBIK-ra? Ha ezt teszitek, akkor pedig miért panaszkodtok, hogy nagy a munkanélküliség, feketemunka van, egyre elszegényedtek?

Figyelt kérdés
Nem volt elég az elmúlt 20 év, hogy belássátok, hogy ezek a pártok csak mellébeszélnek? Nem a magyarok érdekeit képviselik, máskülönben nem adták volna el a magyar ipart (privatizáltak), nem a multiknak, hanem a magyar vállalkozóknak adnának adókedvezményt stb., stb.
2010. febr. 27. 11:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
1000 ilyen kérdés van olvasd vissza. de azért sunáználak xD
2010. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem vágom. Másold már be azt a részt ahol panaszkodom hogy nagy a munkanélküliség vagy fekete munka van és elszegényedek...
2010. febr. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
59%
Attól még, hogy valaki kínjában szavaz valakire, nyugodtan panaszkodhat az elviselhetetlen állapotok miatt. Ez a kettő nem függ össze. Attól még hogy szavaztam, nem vesztettem el azt a jogomat, hogy kritikát fogalmazzak meg akár azzal szemben is, akire szavaztam. Egyébként én nem fogok szavazni, tehát akkor nem szabad panaszkodni?
2010. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Dymo ***** válasza:
76%
én azért,hogy legyen csillaghajó flottánk
2010. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére elég derűs és kiegyensúlyozott ember vagyok, a jajgatás, picsogás, ajvékolás, panaszáradat nem az én műfajom.


"Nem volt elég az elmúlt 20 év"


Mi volt 20 évvel ezelőtt, hülyegyerek? A komcsik. Azt sírod vissza? Szánalom.

2010. febr. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%

Megmondanád azzal a k*rva nagy eszeddel,hogy akkor mégis mit csináljunk?A demokrácia arról szól,hogy elmész szavazni,legyen anarchia vagy állítsuk vissza a királyságot?

Ez az egyik.A másik,hogy aki elmegy szavazni az akkor és ott panaszkodik ahol akar.Annak meg a szájába kéne lépni aki úgy dumál hogy szavazni se ment el.Az ne ugráljon aki nem tett semmit azért hogy más legyen.Sok kérdésen felhúztam már magam,de ez...Hogy engedhetnek ekkora gyökereket az országba??

2010. febr. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
10%

ma 12:30


Az a helyzet, hogy tele van az ország elkényeztetett és nagyon ráérő emberekkel, másképp nem folyna éjjel-nappal, minden hullámhosszon az állandó sírás-rívás. Ez már önmagában is bizonyítja, hogy az országban jólét van, pl. a világ kétharmadát kitevő fejlődő országokhoz képest, ahol az emberek nem érnek rá naphosszat interneten a világba sírni a "nyomorukat".

2010. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

én nem szavazok, mert szerintem mindenki hazudik haha


politika SUCKS

2010. febr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
63%
Mert van akit idegesít.Valahol ki lehet önteni a szívét az embernek.Ez a fórum sok mindenre jó.Többek között erre a célra is:)))))
2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

12:25

Nézz már utána mielőtt hülyeségeket mondasz, 1990-ben az MDF-FKGP-KDNP koalíció nyert, egyáltalán nem a komcsik. Szerintem azóta 20 év telt el...

De amúgy tényleg idióta a kérdés, tökéletes politikai párt/rendszer úgyse lesz... talán a Platón által megalkotott állam.

2010. febr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!