Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Minden Fidszes, Mszp-s és...

Minden Fidszes, Mszp-s és Jobbikos nézze meg, vélemények?

Figyelt kérdés

egyik pártot sem pártolom :D mielőtt valaki... azért ez vicc :D:D:D


Mesterházy Attila ma kijelentette: azokon a helyeken, ahol a Jobbik esélyes az egyéni győzelemre, jelöltjeik viszalépnek a Fidesz javára, hogy megakadályozzák a Jobbik parlamentbe kerülését.


a két párt amelyik utálja egymást:).. szerintem nem kell többet hozzá fűzni..


2010. febr. 28. 14:18
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
21%
Jogos. Teljesen jogos. Nekem ég a bőr a pofámon morvai ep rikácsolásai miatt, rossz belegondolni, hogy a jobbik 10-15 százalékot kapna esetleg, nem pedig 10 százalék alatt.
2010. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
teljesen jogos???????????????????? TELJESEN JOGOS??????????????????????? XDXD:D:D AZ MSZP ÉS A FIDESZ A 2 LEGNAGYOBB ELLENSÉG EGYMÁS NYAKÁBA BORULVA KÜZDENEK A JOBBIK ELLEN?!!?!?!?! Hát mi ez ha nem megúszni akarják a dolgokat barátaim?:D ne legyetek már vakok....
2010. febr. 28. 14:24
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Ez totálisan jogos. A Jobbik egy szélsőséges, radikális párt. Aki rájuk szavaz, annak csak annyi esze is van. Mesterházy Attila nagyon helyesen tette, hogy meghozta ezt a döntést. Jelzi mindez, hogy végre belátta, hogy szinte esélytelen, hogy ne a Fidesz nyerjen. :)
2010. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Szélsőséges mert ki merik mondani amit gondolnak.. és amit még sokan gondolnak? el vagy tévedve :D a másik két párt meg kirabolta az országot.. na melyik a jobb?:)
2010. febr. 28. 14:33
 5/26 anonim ***** válasza:
42%

"egyik pártot sem pártolom :D mielőtt valaki..."



"Szélsőséges mert ki merik mondani amit gondolnak.. és amit még sokan gondolnak? el vagy tévedve :D a másik két párt meg kirabolta az országot.. na melyik a jobb?:)"



Aha, hát persze...

2010. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
72%

Végre! Öröm látni hogy a felelősségteljes demokraták végre összefognak a neonáci szélsőségesek ellen. Ez egy új nemzeti egységet jelent!

(Remélem érződik az irónia)

Komolyra fordítva: összenő ami össze tartozik.

2010. febr. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem vagyok jobbikos :D csak hányok attól amit az a másik 2 szar csinál:)
2010. febr. 28. 14:35
 8/26 anonim ***** válasza:
18%
én szerintem ez egy igen szép gesztus, látszik, hogy tényleg változni akar az MSZP. Ők ezzel a demokráciát akarják megőrizni, nem az ő kis esélyüket a bejutásra, ami szép gesztus, nagyon. példát vehetne róluk más párt is...
2010. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%
Elolvastam a kerdest.Aztan el kellett szaladjak egy hideg vizes borogatasaert a fejemre de nem a kerdes tartalma miatt hanem a kommentektol.Hiaba.Nem is az Mszp az ellenseg hanem az ilyen miniaturizalt gondolkodokepessegu emberek mint Pl az a 38%-os.Minden kerdesnel loki a baraomsagait.Remelem senki nem veszi be neki.
2010. febr. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%

Jogos. Teljesen jogos. Nekem ég a bőr a pofámon morvai ep rikácsolásai miatt, rossz belegondolni, hogy a jobbik 10-15 százalékot kapna esetleg, nem pedig 10 százalék alatt.


Nekem én a pofámon a bőr, hogy az MSZP FIDESZ olyan politikusokat küld ki az EP-be, akik franciául nem tudnak, de még angolul se..

Most mondja valaki, hogy aki ilyenekre szavazik az nem hülye?

2010. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!