Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Minden Fidszes, Mszp-s és...

Minden Fidszes, Mszp-s és Jobbikos nézze meg, vélemények?

Figyelt kérdés

egyik pártot sem pártolom :D mielőtt valaki... azért ez vicc :D:D:D


Mesterházy Attila ma kijelentette: azokon a helyeken, ahol a Jobbik esélyes az egyéni győzelemre, jelöltjeik viszalépnek a Fidesz javára, hogy megakadályozzák a Jobbik parlamentbe kerülését.


a két párt amelyik utálja egymást:).. szerintem nem kell többet hozzá fűzni..


2010. febr. 28. 14:18
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Én biztos a Jobbikra szavazok, kíváncsi leszek a választások eredményére.
2010. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
82%

Erre annyit mondok hogy mindkettő egy gusztustalan párt, és az előttem szólók, akik az írták hogy teljesen jogos, azok megnézhetik magukat majd 10 év múlva. DE komolyan ennyire elvakult agy mosott embereket.... És még képesek olyat mondani hogy a jobbikosok buták és csőlátásúak.

Na mindegy, majd egyszer tükörbe néznek és rájönnek egy két dologra...

2010. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Valamit nagyon titkolni akarnak ha össze akar fogni az MSZP a Fidesszel ...
2010. febr. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon jól teszik.Nem a Jobbiktól félnek,mert annak csak a szája jár,hanem nem akarnak szélsőséges pártot uralmon látni.Mellesleg,én sem.
2010. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%
Kerlek,ezert mondjak ratok hogy "valami nincs rendben"Jol bele lett magyarazva a fejetekbe hogy Jaj de csunya szelsoseges a Jobbik.Kozben meg semmi selsoseges nincs a programjukban.Viszont FideszMszp szelsoseges mert csak magukkal foglalkoznak Te meg akar ehen is dogolhetsz.
2010. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%
Ebből gyönyörűen látszik, mennyire érdekli a Fideszt, és az MSZP-t a választók akarata. Sokan akarjuk a Jobbikot a parlamentben látni és ezért szavazunk rájuk. Ezenkívül egyetlen pártnak sem szabad 2/3-ot kapnia. Sem a Fidesznek, sem a Jobbiknak, különben nem működik a demokrácia. Egy párt önkényesen határozhat mindenről.
2010. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos a "konc" nagy ÚR! Bárkivel képesek összefeküdni a jelenlegi parlamenti pártok,hogy a "húsosfazék" közelében maradhassanak! SZÁNALMAS!!!
2010. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
84%
Én is azon az elven vagyok,hogy van mit titkolniuk!! Saját magukat buktatják le.Ma mikor olvastam hírt még picit örültem is,hogy a két párt táborai láthatják,hogy mennyire aljasak,hagy koncért mi mindenre képesek.Egymásnak nyalni tövig.Erre.........ezek a kommentek.............
2010. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%
HELYES, NAGYON HELYES! NEM SZABAD HAGYNI, HOGY A JOBBIK BEKERÜLJÖN A PARLAMENTBE!
2010. febr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
58%
Nem szabad elkeseredni mert sok agybannagy aki itt nyomja a hulye kommenteket beepitett bertollnokok.Szoval nem is tudom hogy vajon hanyan gondoltak komolyan amit irtak,marmint aki orulne FideszMszp olelkezesenek.
2010. febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!