Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ szavazók mi az amit...

FIDESZ szavazók mi az amit ugy éreztek a kormány értettek tett és ez jó?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vahyok mit emeltek ki ami miatt érdemes rájuk szavazni és nem másra. Mi az amit tett ami az embereknek jo hasznos stb. Köszönöm az értelmes válaszokat!

#FIDESZ #hasznosság #meggyőzött #érdemes rá szavazni
2015. júl. 15. 19:50
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Rezsicsökkentés.
2015. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%

Nehogy a FIDESZ-re merj szavazni!!!

Ha a stadionok kellenek, akkor szavazz!

Ha a nyomor kell, akkor szavazz!

Ha a felesleges, igazságtalan újabb adónemek kellenek, akkor szavazz!

Ha a nyugdíj korhatár további megemelése kell, akkor szavazz.

Soroljam még, mekkora kárt okozott a fidesz?

25ezermilliárd felett van jóval Magyarország államadóssága 2014-hez képest!

Szerinted jobban teljesít a FIDESZ?

Gondolkozz!

2015. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
38%
hogy nem vagyunk a nyugati tőkések gyarmata MÉG, mint pl. a görögök
2015. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
51%
Megadóztatta a szegényeket, ezáltal nekünk gazdagoknak csökkentek a terheink, arányosabbá vált a közteherviselés. A szegények eddig ingyen megéltek.
2015. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én csak a párt hiveinek a véleménypre voltam kiváncsi sosem szvaznék rájuk kedves 2#
2015. júl. 15. 20:45
 6/29 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, akkor nagyon helyesen teszed, hogy nem szavazol rájuk! :)

RESPECT!!!

Apropo, Fidesz szimpatizánsok, amjd jönnek a Gyurcsótányozással, Libajnaizással, emiket soha nem akarnak kiverni a fejükből, mert ezt a 2 személyt mosta az agyukba a Diktátor.

Továbbá azért sem érdemes a Fideszre szavazni, mert korlátozzák a szólás és vélemény nyilvánítás szabadságát.

2015. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

A Fidesz jól eldugja az igaz magyar emberek pénzét, hogy a zsidóbankár lobbis háttérhatalmista Illuminátik ne tudják ellopni!

Ezért szeretjük a Fideszt és Orbán Urat!

2015. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

"Továbbá azért sem érdemes a Fideszre szavazni, mert korlátozzák a szólás és vélemény nyilvánítás szabadságát."


Sok hülyeséget csinált a Fidesz, de ezt pl. én nem tapasztaltam, és az ellenzék demagóg hazugságának tartom.


Írnál konkrét példákat, ahol ezt tapasztaltad, hogy a Fidesz korlátozta a szólásszabadságodat, vagy te is csak a levegőbe beszélsz?

2015. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
38%

"Írnál konkrét példákat, ahol ezt tapasztaltad, hogy a Fidesz korlátozta a szólásszabadságodat, vagy te is csak a levegőbe beszélsz?"


Majd írok én. Nem egy embert kitiltottak orbán Facebook oldaláról, köztük engem is. Pedig semmi durvát nem írtam. Csupán azt, hogy igazából kikre vonatkozott az "el lehet menni" szöveg. Illetve egy videó felvétellel demonstráltam az egyik határon túli s*ggnyaló kérésére, hogy miben hazudott a bálványa. Gusztustalan, hogy mennyire nem bírják a kritikát. Pedig tényleg normálisan írtam, nem olyan szavakkal, mint pl. most.

2015. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
46%

Hallottad már, hogy provokátorfigyelőket alakított Orbánc?

Nem?

Akkor most tudod!

Nem feltétlenül csak az ünnepségeknél vannak jelen, akik kifigyelik, kik azok, akik erősen ellenzik, kritizálják Orbánék eddigi tevékenységeit, hanem a mai napig ott vannak közöttünk, csak te nem veszed észre.

Ha olyat mersz mondani, akkor neked állnak, hogy hagyd békén Viktort, mert megütheted a bokád!

Nem szó szerint, de megeshet.

A másik legfelháborítóbb, ez már más dolog, de hogy május végén Viktorért tartanak hálaadó misét, na attól már felfordul a gyomrom!

Orbán sokak szemében már BÁLVÁNY lett, megrögzött fanatikusok!

Ez oylan, mintha Hitlert éltetnék!

2015. júl. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!