Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ szavazók mi az amit...

FIDESZ szavazók mi az amit ugy éreztek a kormány értettek tett és ez jó?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vahyok mit emeltek ki ami miatt érdemes rájuk szavazni és nem másra. Mi az amit tett ami az embereknek jo hasznos stb. Köszönöm az értelmes válaszokat!

#FIDESZ #hasznosság #meggyőzött #érdemes rá szavazni
2015. júl. 15. 19:50
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
43%
Meg ó az a közfoglalkoztatás.Nálunk a Cigányok veszik föl az akkora segély mint ami a hivatalos átlag kereset, persze a rendes munkás nem annyit kap fizetésnek.De nálatok legalább csinálnak is valamit a pénzért.
2015. júl. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Igen csinálnak állnak a fa alatt a láthatósági mellényben és nem csinálnak semmit. Szerbiában nagy baj a cigányság és a bevándorlók. Bár a szerbi politikával nem vagyok annyira tisztába, de ott milyen kormány is van egyáltalán? Bal vagy jobb oldali?


És igen szavazunk a JOBBIK-ra, mert a többiek már egyszer átvertek minket. Egyetlen reménységünk. A FIDESZ csak bomlassza magát. De lassan mindenki kiábrándul és nem érdekli a politika. Én is szavazok majd a JOBBIK-ra de más párt már nem jöhet szóba nálam.


Ja és nem csodálom, hogy vissza sírjátok Magyarországot egész Szerbiának jobb lenne, ha beolvadna Magyarországba. Elvileg csak szlávok azokkal meg jól kijövünk.

2015. júl. 17. 11:28
 23/29 anonim ***** válasza:
Hohó, nem sírjuk mi magunkat vissza.Ja és itt milyen a politika?Bal, vagy jobb oldal?Hát komám jó kérdés.Ezekről annyit érdemes tudni, hogy hogy mind a 90-es években szónokolt a háborús bűnök mellett.Ezért lett megdobálva a Miniszterelnök úr.És most játssza a jófiút.
2015. júl. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Peeig szerintem jobban járnátok magyarországgal. És hát igen de hát ti csináltátok Jugoszláviát nektek is kelett romba dönteni. És egymást gyilkomni
2015. júl. 17. 14:58
 25/29 anonim ***** válasza:
94%
Csökkentették a jövedelem adómat 60%-ról 16%-ra kb.
2015. júl. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ugyebár volt már 1998-2002 között egy mérhetetlenül gyalázatos korszak a fidesz kormányzása alatt. Ezidő alatt voltak a legnagyobb korrupciós ügyek magyarországon pl olajügyek, robbantásos leszámolások, stb és a nyugdíjak és egyéb juttatások is mélyponton voltak akárcsak most.. és ez az időszak mintha csak úgy kiszívódott volna az emberek fejéből..
2015. júl. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Szerencséd hogy megköszönted: Így kapod szuper egyértelmű ragyogó válaszom: Hiába csaholnak itt sokan a korm. ellen. A köv szavazáson is (2018) ez a korm. marad.
2015. júl. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Egy részt nem érgem miért kell eyböl egymásnakesni azért mert más párt dzimpatizánsai. Én ebben hiszek te hihetsz másban. És reméljük hogy kormányváltás lesz.
2015. júl. 21. 19:27
 29/29 anonim ***** válasza:
Én sajnos azt látom hogy a fidesz kormányzása alatt rengeteget süllyedt az ország morálisan és mentálisan is. A magyarok kezdenek "elállatiasodni". Ha így haladunk, hamarosan egy ösztönlényekből álló elszigetelt nemzet leszünk. Attól tartunk, hogy olyan mélységekbe süllyed ez az ország, ahonnan már nem lesz visszaút. Nyilván bizonyos érdekcsoportoknak az érdeke, hogy így legyen, de mire erre az átlag polgár is rájön, akkor már késő lesz.
2015. júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!