Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » FIDESZ szavazók mi az amit...

FIDESZ szavazók mi az amit ugy éreztek a kormány értettek tett és ez jó?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vahyok mit emeltek ki ami miatt érdemes rájuk szavazni és nem másra. Mi az amit tett ami az embereknek jo hasznos stb. Köszönöm az értelmes válaszokat!

#FIDESZ #hasznosság #meggyőzött #érdemes rá szavazni
2015. júl. 15. 19:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
45%

"Nem egy embert kitiltottak Orbán Facebook oldaláról, köztük engem is."


Atya-gatya. Igazi Sztálini diktatúra. Mi jöhet még? Instagramos szűrőkkel ferdítik el a valóságot?


Remélem hallottál róla, h a legtöbb celeb ugyanúgy törli a csúfolkodó kommenteket. A vendéglátóegységek is törlika negatív kommenteket, nem egyszer jártam már így. BTW én is törlöm azokat a kommenteket amiket nem oda illőnek vélek v csökkentheti a reputációmat pl. egy álláshirdetésre jelentkezve.

Azért manapság a Facebookot, amit az amerikai titkosszolgálat nyilvánvalóan adatgyűjtésre és ártatlanok lehallgatására használ, ahol még a privát üzeneteidhez is hozzáférnek mindenféle bírói végzés nélkül, a szabad szólás szócsövének hinni finoman szólva is hülyeség.

Aki meg FB-ról tájékozódik politikát illetően... hát... meg is érdemli.


"Hallottad már, hogy provokátorfigyelőket alakított Orbánc?

Nem?

Akkor most tudod!

Nem feltétlenül csak az ünnepségeknél vannak jelen, akik kifigyelik, kik azok, akik erősen ellenzik, kritizálják Orbánék eddigi tevékenységeit, hanem a mai napig ott vannak közöttünk, csak te nem veszed észre. "


Érdekes, ezekszerint már téged is el kellett vigyen a fekete furgon... hogy is van ez?


Egyébként meg vannak tüntetések a Fidesz ellen, szóval ott lehetnek azok, akik "erősen ellenzik, kritizálják Orbánék eddigi tevékenységeit".

Viszont ha kifütyülöd Orbánt vagy hangosan beleüvöltesz a mondókájába az pont ugyanolyan vétek a szólásszabadság ellen, csak épp az ő szólásszabadságát csorbítod. Ha vitatkozni akarsz, ott a lehetőség, a kifütyülés viszont szinte mindig aggresszió. Amikor 1000 ember hallgatná és 5 fütyül, az bárhogy is magyarázod nem etikus dolog, ha mondjuk 500 fütyül és 500 hallgatná, ott már el lehet gondolkozni, ilyenek ellen meg mit sem ér 4-5 provokátorfigyelő a tömegben.


Szóval amíg az emberek 5-10%-a pampog, addig a saját rendezvényeken lehet szítani a tüzet, majd ha elegen vagytok, lázadhattok.


Egyébként nem vagyok se Fideszes se balos de az a véleményem h bárki váltja le a Fideszt, ki fog derülni h a baloldal mahinációja az egész. Elég megnézni mit csináltak az LMPvel, vagy a Kétfarkú Kutya Párttal a balosok. Szóval amíg nem történik valami jenetős paradigmaváltás a magyar politikában (jobb és baloldal is elhúz a francba) addig fölösleges a Fideszen acsarkodni mert úgyse lesz jobb.

2015. júl. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Én igazából JOBBIK-os vagyok és nem hinném, hogy akárki is megtudna gyözni engem. (remélem ezért nem törlik a kérdést)
2015. júl. 15. 22:03
 13/29 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlen hasznos dolgot tett: leváltotta az MSZP-t :)


És azóta is folyamatosan hasznos dolgokat tesz: például a sorozatos mutyizással és öngólokkal egyfolytában erősítik a Jobbik jelenlétét :)


Az MSZP és a baloldali pártok jól elvannak magukban, tovább ássák a sírjukat, ahogy azt a Fidesz hatalomra kerülése előtt is tették. Kedves baloldaliak, ez az igazság. Ugyanolyan balfék, antimagyar az összes baloldali párt, mint a Fidesz hatalomra kerülése óta, nem tanultak a hibáikból. Így nem fogtok választást nyerni... Még ha ez a válasz szerintetek 0%-ban hasznos is, ez a helyzet :)

2015. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"mint a Fidesz hatalomra kerülése óta" = mint a Fidesz hatalomra kerülése előtt


Későn van, nézzétek el nekem.

2015. júl. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
6%
GDP, foglalkoztatottság, infláció, devizahitelesek, családi adókedvezmény, közmunka, új alaptörvény
2015. júl. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

2/3-dal könnyű volt ezeket megcsinálni.


De ne is beszéljünk ezekről hisz a közmunkás bérből ugyanúgy nem élnek meg a közfoglalkoztatottak.

Infláció hát lehet visszább fogták, de ugyanúgy inflálodik.

GDP én is tudok hazudni nhem kell parlamenti képviselőnek lennem.

2015. júl. 16. 12:06
 17/29 A kérdező kommentje:

devizahitel vannak feltételei csak hogy megmondjam azok teljesíthetetlenek vagy, ha igen akkor már nagy sz@rban kell lenned.


Közmunka hiába vannak ha rosszul vannak használva. Inkább építtetnének velük valamit úgyis olyan életerős etnikumok.


Családi adókedvezmény is csak azoknak kedvez, aki 3 vagy több gyermeket nevel. (Etnikumok).


Az alaptörvényeket pedig saját malmukra változtatták.


És akkor jöjjön ezek mit jelentenek az én szem szögemből


Nem vagyok közmunkás


A fizetésem az elmúlt évben 10%-ot emelkedet és mégis a tavalyihoz képest 5000ft-vel keresek kevesebbet (ne kérdezétek, hogy hogyan. Egyszerüen amikor érdeklödtem a válasz "csak, mert!!!").


Nincsen devizahitelem (nem is tervezem). Engem nem folt meg a hitelspirál


Egy gyermeket sem nevelek, mert sajnos nem lehet vérszerinti gyermekem


Infláció amikor a második hazámba látogatok vissza mindig többe kerül a Kuna


Mivel nem vagyok a kormány tagja az alaptörvény érdekemet nem szolgálja.


Nos akkor mit is tett értem a kormány?

2015. júl. 16. 12:15
 18/29 anonim ***** válasza:
51%
Hogy miket össze nem hazudoztak itt az ellenzék ügynökei... Gondolom nincs köztük a vörösiszap károsultjai akiknek új falut építettek, a bankok által ki nem lakoltathatók ,mert a korm. közbelépett...vagy te csak azt nézed,hogy neked nem jutott krumpliföld...?
2015. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Lelkem miért te mit nézel? Mennyivel jobb a szomszédnak? Nig te nyomorban élsz? Mindenki a önös joját nézi (a szenteknek is maguk felé hajlik a keze). És nekem sosem kéne krumpli föld nem koszolnám be magam nem azért tanultam ennyit.


És rendben segitettek egy falunak ez szép és becsülendö (max ca. 1000 ember)

2015. júl. 16. 18:55
 20/29 anonim ***** válasza:
39%
Szerbiai vagyok.És mi örülnénk egy ilyen kormánynak.Csökken nálatok a munkanélküliség.Fater sofőr.Amikor átmegy Magyarországra egy gyárba rakományt vinni, akkor is ilyen ipari telep, olyan ipari telep.Minden szép új.Nem tökéletes ott sem minden.Korrupció mindenhol van.Me a közember ugye nem csal?Rendőrt lefizetni?Meg ilyenek?Ha nektek lenne, sőt ha mindenkinek, akárkinek lenne rá lehetősége.Ugyanúgy lopna kicsit.Meg a párttagoknak van gyár, meg minden.Meg szimicska meg ezek.De most mondja meg mindenki, te nem csinálnád ezt?Tényleg?De nálatok legalább javul az életminőség.Mék kire szavaznátok.A Ferikére?Az MSZP-re?Jobbik?LMP?
2015. júl. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!