Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van a FIDESZ-nek programja?

Van a FIDESZ-nek programja?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy pár Jobbikos azt fogja mondani hogy nincs és Orbán csak királyt akar játszani,meg csak rosszabb lesz,és hajrá jobbik stb.


Akkor ezt az oldalt már letisztáztuk,akkor most jöhetnek az olyan válaszok amik objektívek.


Köszi előre is a normális válaszokat!:)


2010. márc. 7. 13:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

13:48


És akkor inkább higgyek a Jobbikban,egy fasiszta,rasszista pártban, akinek a kormányzásra esélye nincs és nem is lesz,vagy higgyek a Fideszben,akikkel elégedett voltam 98-2002-ig és az egyetlen kormányképes erőnek tartok,akik tettek is valamit ellenzéki idejük alatt.Lehet hogy tényleg csak annyit tudok felmutatni hogy hiszek bennük,de a Jobbik a zsidózáson,cigányozáson,zsideszezésen,maszopozáson kívül mit csinált?Az EU-ban máris megvan róluk mindenkinek a véleménye, a párt támogatóinak a fele annyira elvakult,hogy azt hiszik van esély Nagy-Magyarország visszaállítására,Trianon megsemmisítésére.

És azért nem tudod róluk azt mondani,hogy régebben sem tartották be amit mondtak,mert nem volt régebben.A Jobbik több pártból összeverődött emberekből áll.

És fogadjunk,ha a FIDESZ nyilvánossá tesz egy programot és lesz benne Jobbikos elem,akkor az lesz hogy ezek lopnak ezek a hülye zsidók.Tehát a jobbikosok azok nem azt akarják hogy rendbe legyen téve az ország hanem hogy a jobbik legyen kormányon.....Sokáig fokozhatnám,de majd megtudjuk mi lesz.


Bocsi h hosszú lett!

2010. márc. 7. 14:36
 12/24 anonim ***** válasza:
75%

"akik tettek is valamit ellenzéki idejük alatt"


Nekm úgy tünt hogy semmit nem tettek konstruktívan az ország jövőjéért, azon kívül hogy szapulták és lemondásra szólították fel a kormányt.


Azért is kérdezem tőled kiváncsian hogy mit tettek?

Mivel tudod ezt alátámasztani?

2010. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
55%

mivel csak hiszel a fidezsben ,így nem tudod, hogy mit tettek amikor ők kormányoztak, csak hangoztatod a többi ember hülyeségét, hogy "jobban éltünk mint 4-8éve"



"És akkor inkább higgyek a Jobbikban,egy fasiszta,rasszista pártban."


bizonyítsad be, hogy a párt rasszista vagy fasiszta(olaszországban volt fasizmus). Ha lehet, ne azzal gyere, hogy mert cigánybűnőzőznek. Magad is megbizonyosodhatsz róla, hogy létezik. De tuti a jobbik találta ki azokat az indexes és rtl klubos híreket is amik arról szólnak, hogy "családok" vernek-ölnek-lopnak-rabolnak, stb... mind1 hosszú, higgyél benne, hogy ez mind kamu.


A rasszizmus az, hogy a cigány több előnyt kap meg mint egy magyar. Pozitív diszkrimináció faji alapon. Tudod, az, hogy valaki cigánynak született, hátrányos helyzetnek számít, és ezzel előnyökhöz jutnak. Nohde, ki a cigány? aki annak vallja magát, mellesleg.


És ha már rasszistázol, fasisztázol, akkor már kifelejtetted az antiszemitázást, legyél akkor már alaposabb kérlek!



"akinek a kormányzásra esélye nincs és nem is lesz"

Miért nincs esélye? Jós vagy?



"vagy higgyek a Fideszben,akikkel elégedett voltam 98-2002-ig és az egyetlen kormányképes erőnek tartok,akik tettek is valamit ellenzéki idejük alatt."


1. sorold fel, hogy mivel voltál te elégedett? Hm?

2. tettek valamit ellenzéki idejük alatt???! te itt éltél ember? ebben az országban tutira? A vizitdíjas népszavazáson kívül említs már meg valamit ami nem abból állt, hogy ellenmondtak az mszp-nek és mindenre rámondták, hogy "mi eltöröljük", "visszavonjuk"!



"Lehet hogy tényleg csak annyit tudok felmutatni hogy hiszek bennük"

ütköznek a mondataid, előbb még azt mondod, hogy tettek valamit, most már csak hinni tudsz bennük, nagyon megzavarodtál, félrebeszélsz.


"de a Jobbik a zsidózáson, cigányozáson, zsideszezésen, maszopozáson kívül mit csinált?"


fúrcsa. Nem hallottam még a jobbikot se zsideszezni, se maszopozni. lehet sok kuruc.info-t olvasol? Vagy csak a tüntetésekre jársz?


cigányozás alatt mit értesz? hallottál te jobbik pártot "büdös cigányozni?" vagy szidni a zsidó vallást vagy származást? Én max Izraelről hallottam őket beszélni.



"Az EU-ban máris megvan róluk mindenkinek a véleménye"

Már bocs, de ha ennyire a külföldiek véleménye érdekel, akkor költözz külföldre. A külföldiek egy cukormázat látnak az országból, csak a mázat, belül pedig egy tonna tömény szar van. Ezt mutatták meg nekik az mszp-sek és fideszesek. Ezt tették ők, hamis képet festenek kint le rólunk. Szarok bele, ha egy ideig a külföldi politikusok lenéznek minket, előbb itthon legyen rend, utána lehet kintre mutogatni a valódi értékeket!


Kíváncsi lennék ha a brüsszeli emberkék lemennének borsodba, akkor is rasszistáznának e minket magyarokat.


"A párt támogatóinak a fele annyira elvakult,hogy azt hiszik van esély Nagy-Magyarország visszaállítására,Trianon megsemmisítésére."

Vona megmondta, hogy most nem aktuális a határrevízió, de ha esély van rá, hogy a jövőben közös megegyezéssel megoldható akkor támogatnád e? Hülye vagy ha nem.


"És azért nem tudod róluk azt mondani,hogy régebben sem tartották be amit mondtak,mert nem volt régebben.A Jobbik több pártból összeverődött emberekből áll."

Jah Vona volt fideszes, ha pénzt akart volna akkor ott maradt volna.


"És fogadjunk,ha a FIDESZ nyilvánossá tesz egy programot és lesz benne Jobbikos elem,akkor az lesz hogy ezek lopnak ezek a hülye zsidók."

Nem hiszem, hogy a jobbik zsidózna a fideszre, bár tudtommal van valami zsidó testvérpártjuk, de hidegen hagy. Viszont a jobbik program régebben volt, ha a fidesz programjában jobbik elemek lesznek, amiről korábban a jobbik programja előtt nem beszélt, akkor tetszik vagy nem, de igenis megmondhatja a jobbik, hogy ezt ő már "feltalálta" És ha a fidesz szerint a jobbik programja szar és megvalósíthatatlan, akkor furcsa, ha mégis sok minden egyezik, vagy nagyobb pontok.


"Tehát a jobbikosok azok nem azt akarják hogy rendbe legyen téve az ország hanem hogy a jobbik legyen kormányon.....Sokáig fokozhatnám,de majd megtudjuk mi lesz. "


Kijavítalak elvakult koma, bár már párszázszor elmondtam itt, de nem akarjátok meghallani. Vona megmondta TV-ben interjúban, hogy ha a fidesz nemzetet támogató törvényjavaslatot nyújt be, akkor ők megszavazzák. Tehát nem csak ellentmondanak ahogy a fidesz tette 8 éven át az mszp-vel szemben.



ébredj fel, nézz körbe, gondolkodj.. próbáld meg. van egy halom hibája a jobbiknak. a valósakat keresd meg ha értelmesen akarsz vitázni, ne koholmányokkal gyere.

2010. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"fasiszta,rasszista"

Kérek videót, hanganyagot vagy hivatalos publikációt akármelyik jobbikos politikustól, amelyben fasizmusra, vagy rasszizmusra utaló jel van.

Addig én kikérem magamnak ezt a rágalmazást.

2010. márc. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
A kérdés feltevője nem hiszi el nekünk Jobbikosoknak hogy a Fidesznek NINCS programja. Láttatok már ilyet? Keresd csak, jól eldugták, és szólj ha megtaláltad...!
2010. márc. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Van bizony!
2010. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
semmi reakció kérdező? ha már megírtam azt a ki.szott hosszú érvelést, választ, akkor pls reagálj már rá, legalább azt, h forduljak fel:)
2010. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

a kérdező e'menekült...


pont mint Orbán a Vona elől a vitára hívásban...

2010. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Röviden tömören:

A revízió úgy hülyeség ahogy van, a Jobbik pocsék szakemberekből áll,programja kétes,felszólalásaikban úgyis mindenkit hazaárulónak fognak titulálni,nem kell bizonyítanom hogy rasszisták,az idő majd igazol,a Fidesszel azért voltam elégedett(szintén röviden), mert jobban éltem.nem tudom miért kell vitába szállnod,ha úgysem veszíthet senki mivel a jobbikról nem tudunk semmit,tehát mondhatjuk hogy egy év múlva majd lesz alapja a vitának,addig nem...


ne köss belém,nem szeretek írogatni!)

2010. márc. 8. 13:21
 20/24 anonim ***** válasza:
61%

nem szeretsz írogatni, mert nem tudod megvédeni az álláspontodat.

könnyű azt mondani mindenre, hogy szar indoklás nélkül,hát szánalmas vagy kedves kérdező, szavazz az orbánékra nyugodtan.


Én most is elég jól élek, igaz ba.ssza a csőrőm ,h nem vagyok teljesen bejelentve, de majd helyrejön még az, persze a fidesztől nem várom el, mert képtelenek bármire is.


az pedig, hogy te jobban éltél akkor, ez az indokod megint csak hülyeség, de majd rájössz.


mellesleg az írásom nagy részére nem reagáltál. nah mind1, ennyit érsz te. heh:)

2010. márc. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!