Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van a FIDESZ-nek programja?

Van a FIDESZ-nek programja?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy pár Jobbikos azt fogja mondani hogy nincs és Orbán csak királyt akar játszani,meg csak rosszabb lesz,és hajrá jobbik stb.


Akkor ezt az oldalt már letisztáztuk,akkor most jöhetnek az olyan válaszok amik objektívek.


Köszi előre is a normális válaszokat!:)


2010. márc. 7. 13:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

A jobbiknak VÁLASZTÁSI programja van. Nagy különbség. Kormányprogram majd akkor lesz, ha kormányon lesznek.

A Választási program elképzelések tömkelege. Igazából semmi konkrétum nincsen bennük (ezzel nincs is semmi baj, így kell lennie), csak elképzelések.

A nagyobbik probléma, hogy az mszp-nek sohasem volt normális KORMÁNYprogramja...

2010. márc. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Az már más kérdés, hogy valaki egy pártot a választási programja alapján ítél meg. Ennyi erővel az mszp is istenkirály... Én inkább jobb szeretem ha tudom, hogy mit akarnak csinálni, vagy már megmutatták, hogy hogyan dolgoznak. És a fidesz 98 és 2002 között bemutatta, hogy lehet jól is vezetni az országot. Aki ezzel az utóbbi momentummal nem ért egyet, és jobbikos, az úgy jobboldali, mint a gordonka...
2010. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kérdező!Tanultak a hibáikból végre!Nem kürtölik világnak a programjukat,mert betűről-betűre kielemeznék,kiforgatnák,leszaroznák a konkurensek.Megvan a nyilvánosságra hozásnak a dátuma,ami után köpködhetnek kedvükre a többi párt szimpatizánsai,illetve a Fidesz gyűlölői...Én úgy gondolom,teljesen mindegy mi van bármely pártnak a programjában leírva,nem az a lényeg,hanem az,teljesíteni fogja-e és mint Te is írtad,Ők már ezt bizonyították!Igen,természetesen van programja.
2010. márc. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Még annyi,nem kell itt vitázni a Jobbik seggnyalókkal,mert üres és számon kérő duma az egész!Majd ha bekerülnek,akkor mutassák meg,nem itt kell gépészkedni a billentyűzeten:))

Csak irigyek,ennyi.Amíg nem tettem semmit senkiért,addig ne kritizáljam azt aki tett!):

2010. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!