Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobb lenne, ha ilyen lenne az...

Nemzeti_Harcos kérdése:

Jobb lenne, ha ilyen lenne az élet Magyarországon?

Figyelt kérdés

Szerintem jobb lenne, ha a mai, nyugati mintájú, feszült világot kicsit leegyszerűsítenénk. Tesco, Auchan és Lidl helyett az emberek piacon kereskednének. A vásárlók alkudoznak a piaci kofákkal, a közelben egy kazettás magnóból az Omega és az Időgép slágerei szólnak.


A gyerekek legfőbb szórakozása a számítógép helyett az erdőben bújócskázás lenne, illetve a különböző militarista táborokban és rendezvényeken való részvétel. Az utcán csendőrök és a honvédség tartaná a rendet.


A magyar házakon kivétel nélkül magyar, illetve árpádsávos zászló lenne kitűzve. Uniós zászló sehol. Az emberek többsége önfenntartó életet folytatna, a depresszió helyett a kecskék és tyúkok gondozásával lennének elfoglalva.


A fiatalok különböző közösségekbe járnának, lehetnek ezek sima közösségek vagy akar katonásak is, ahol táncolnának, énekelnének, életre szóló barátságok alakulnának ki.


Előtérbe kerülnének a nemzeti értékek, a kultúra, a történelem és a művészet.


Mit szólnátok egy ilyen világhoz? Jó lenne egy ilyen leegyszerűsített élet, vagy jó a mai rohadó, liberális, nemzeti értékeket mellőző világ?



2015. aug. 13. 00:29
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
96%

"Az utcán csendőrök és a honvédség tartaná a rendet."


Miért kéne rendet tartani, amikor csakis felsőbbrendű, erkölcsös, tisztafajú szittyamagyarok élnének Magyarországon, akik talpig becsületesek és tiszta szívűek?

2015. aug. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
80%

"Ebben semmi nemzeti nincs. :D"


Már hogy ne lenne.

A magyarok mind ilyenek, mint ez az agybajos.

2015. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
79%

Nem.

Egy szebb világban a hozzád hasonlókat módszeresen kiirtanák.

2015. aug. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

#33 tetszett a válaszod :D

Ami a kérdést illeti:

"egy kazettás magnóból az Omega és az Időgép slágerei szólnak"

Erre inkább nem is mondok semmit, mert félek, hogy túl erős lenne.

"A magyar házakon kivétel nélkül magyar, illetve árpádsávos zászló lenne kitűzve. Uniós zászló sehol."

Még sose láttam egy házon se úniós zászlót, de ha megírod, hol találhatóak, szívesen megnézném. Egyébként nem tudom, hogy épülhetett volna meg az a sok stadion (és vicc nélkül) a sok útújítás, kultúrális központ és rengeteg egyéb fejlesztés, ha az únió nem támogatta volna az országot.

"A gyerekek legfőbb szórakozása a számítógép helyett az erdőben bújócskázás lenne"

Nem csak a két véglet van, hogy valaki egyáltalán nem netezik, vagy minden szabadidejét a gép előtt tölti. Az értelmes emberek tudják, mire használják: információszerzésre (többek között a kultúráról, a történelemről és a művészetről) és kapcsolattartásra. De te nyugodtan mutathatsz példát azzal, hogy soha többet nem használod a netet, szerintem a társadalom nem szenvedne nagy kárt.

"Az emberek többsége önfenntartó életet folytatna, a depresszió helyett a kecskék és tyúkok gondozásával lennének elfoglalva."

Ha az emberek többsége önfenntartó életet folytatna, akkor valószínűleg elég kevesen járnának piacra. És én márpedig elég depressziós lennék, ha az emberek elvárása annyi lenne felém, hogy kecskéket és tyúkokat gondozzak.

"A fiatalok különböző közösségekbe járnának, lehetnek ezek sima közösségek vagy akar katonásak is, ahol táncolnának, énekelnének, életre szóló barátságok alakulnának ki."

A mai világban, főleg az internet miatt könnyebb közösségi találkozókat szervezni, sokkal többet ismerkednek és barátkoznak a fiatalok mint bármelyik korábbi évszázadban. És én nem szívesen tartoznék egy KATONAI közösséghez. Ha már ilyen hazafias vagy, tanuld meg használni a magyar kifejezéseket.

"Előtérbe kerülnének a nemzeti értékek, a kultúra, a történelem és a művészet."

A 21. században egyre jobban előtérbe kerül (legalábbis az értelmesebb társadalmi rétegben) a kultúra, a történelem és a művészet. Az igaz, hogy nem csak a MAGYAR kultúra, a MAGYAR történelem és a MAGYAR művészet, de ha csak ezeket ismernénk, eléggé alulműveltek és tájékozatlanook lennénk.

Annak pedig örülnék, ha kifejtenéd, mi számít nemzeti értéknek, mert úgy érzem, lassan mindent átneveznek nemzeti xy-ná.

Az általad leírt világ erős visszafejlődés lenne. Ezt követné, hogy visszavonják a szavazti jogot a nőktől. Szánalmas lenne, én nagyon nem szeretnék egy ilyen világban élni.

2015. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ezt erőszakkal, csendőrökkel nem lehet ráerőltetni az emberekre.
2016. jan. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
szerintem minden le vagy egyszerűsítve, egy ilyen kisarkított példa nevetésges, mindneki tudja, hogy a kultúra működik a modern világban is, a tyúkokat nem kell etetni, attól, mert van westendcitycenter, nem kell lehurrogni a vidéken élőket és nem is csak a vidéken élőknek tulajdonítani az értékes kultúrát, nem hinném, hogy arról volna szó, hogy kilóg a kapanyél a gyerek szájából, ha vidéki gyerekekekkel beszél, szélsőséges kérdés
2016. febr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Abban hogy ő profi,magyar poltikus.Az a fajta,aki úgy tud elküldeni a francba,hogy alig várod,hogy indulhass.
2016. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
visszatert a "wartburgot szerelunk, es kozben palinkat iszunk" harcos (y) lol
2016. febr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!