Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Racionális és reális Jobbikos...

Racionális és reális Jobbikos társaim, Ti mennyi esélyét látjátok annak, hogy a pártunk kormányozhasson 2018-tól?

Figyelt kérdés

Elfogultak véleménye nem érdekel! Reális meglátások, indokok.

Sajnos én nem látok esélyt arra, hogy 2018-ban a Jobbik egyedül képes legyen kormányozni. Ezt leghamarabb 2022-ben tudom elképzelni, de akkor sem biztos. És úgy gondolom, hogy az egyfordulós szavazás és az egyéni körzetek túlsúlya sem kedvez a pártunknak. Mégha listán meg is előznék a Fideszt, kicsi az esély 30-nál több egyéni mandátum megszerzésére. Kiindulva pláne abból, hogy 2014-ben 1 db sem sikerült. Én Tapolcát sem tartom kiindulási pontnak, mert időközi volt és nagyon kevesen szavaztak. Illetve sokkal több szavazatot a Jobbik nem kapott és épphogy 1%-kal sikerült a körzetet elhozni. Hogy látjátok a reális esélyeket? Szerintem az erős 2. hely garantált és talán háttér koalíció a Fidesszel. Talán! Köszönöm a választ



2015. aug. 26. 08:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
10%
100 százalék, mivel más esélyes nincsen.
2015. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pont azt kértem, hogy trollok, fanatikusok ne írjanak.
2015. aug. 26. 08:48
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Racionális választ kértél. Azt kaptál.
2015. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Az nem racionális válasz, hogy egy pártnak 100%-os esélyei vannak. Pont azt kértem, hogy ne 18 éves álmodozók írjanak, hanem gondolkodásra képes jobbikosok. Mint láthatjuk, te nem vagy az.
2015. aug. 26. 09:09
 5/17 anonim ***** válasza:
15%
Persze, hogy a jelenlegi pillanatban nem annyira biztos, hogy kormányra jutnának, de 2018-ig biztos fog még olyat csinálni a Fidesz amivel magára haragítja az egész lakosságot.
2015. aug. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
7%

Ide figyelj te idióta!


Nem azt írtam, hogy 100% szavazatot kapnak, hanem a kérdésre válaszoltam. 100% annak esélye, hogy kormányra kerülnek 18ban. Mi ebben szerinted az ami nem racionális?

2015. aug. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy, ahogy majd az utolsó években osztogatni is elkezd... Attól függ, honnét nézed. A magyar szavazó egyszerű, mint egy faék, rizsacsökkentéssel simán megvehetőek voltak most is.
2015. aug. 26. 09:33
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Az i..dióta te vagy,mert nem tudsz olvasni. nem megy a szövegértelmezés, irány vissza az iskolapadba!
2015. aug. 26. 09:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Az 5. válaszoló veled ellentétben fel tudta fogni, amit írtam! Úgyhogy ne írogass ide többet vagy tiltólista.
2015. aug. 26. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
14%
A baj az, hogy ha kormányra kerülnek, akkor néhány hét-hónap alatt ugyanúgy kicsinálják őket, mint most Cipraszékat, vagy akár anno Jörg Haideréket. Valószínűtlen, hogy a túlerőben levő nemzetközi politika ne avatkozna be.
2015. aug. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!