Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Összességében melyik korosztál...

Összességében melyik korosztály dönti el az országgyűlési választások kimenetelét?

Figyelt kérdés
A fiatalokat nemigen láttam menni szavazni. 40-90 év?

2015. aug. 27. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig főleg pont a "fiatalok" mennek, persze nem ingyen.
2015. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nyugdíjasok
2015. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1. a c-okra gondolsz?
2015. aug. 27. 17:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Azok, akik legnagyobb százalékban vannak jelen.


Lehet, hogy nálatok alig volt fiatal, de máshol lehet, hogy pont sok-sok fiatal.

2015. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
64%
Elsősorban a 18-99 dönti el. A többiek általában elég kevés szavazatot adnak le.
2015. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mivel 8 millió szavazókorúból kb. 3, 5 millió nyugdíjas, így én a nyugdíjasokra voksolok. A fiatalokat nem nagyon érdekli a politika vagy elég passzívak a nyugdíjasokhoz képest. Én így láttam.
2015. aug. 27. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a 25-50 közötti korosztály.
2015. aug. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem kor-osztály, hanem társadalmi osztály. A polgárok. Más szóval a burzsoázia. Ők döntik el az o. választások kimenetelét.
2015. aug. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem mondanám, hogy a fiatalokat nem érdekli! Egyetemista vagyok, talán csak ezt a szűk réteget látom, de nálunk a szakon rengeteget beszélünk erről, noha nem vagyunk sem jogászok, filozófusok, sem társadalomtudósok (stb.). Tapasztalatom szerint az én korosztályomnak is megvan a véleménye, igaz sok olyan álláspontot is hallottam, hogy valaki azért nem megy el szavazni, mert egy olyan pártot sem talált akinek úgy gondolja, hogy az álláspontja képviseli az értékeket. Nem szabad lenézni a fiatalokat!
2015. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!