Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Híradó mondja:A Jobbik populis...

Híradó mondja:A Jobbik populista. Egyetértetek?

Figyelt kérdés
hallgattam a híreket és jellemezték a populizmust,mit ad Isten,egyből a Jobbik jutott eszembe.Nektek?
2010. márc. 14. 18:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az jutott eszembe, hogy te tök jó lennél populista politikusnak, mert szemrebbenés nélkül tudsz két egymást követő mondatodban két különböző dolgot állítani.
2010. márc. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem meg az MSZP.
2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

igen, populisták

a politika arról szól hogy hogyan tudod eladni magad, megnyerni egy réteget a céljaidnak, a jobbik arra a rétegre alapoz, amit az elmúlt 15év politikája alakított ki magyarországon, illetve "nagyon-magyarok"

2010. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nekem is.de minden betű igaz volt belőle.!!!
2010. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha vki nem látta volna:

[link]

2010. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt én is láttam, két percig csak pislogni tudtam. Ennyi erővel a "független" RTL felbérelhette volna Hajós Andrást aki beleordít a kamerába, hogy NE SZAVAZZ A JOBBIKRA.

Röhej

2010. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem nézek retek klubot.
2010. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%
Látod kedves kérdező, ezért akarja betiltani Zazrivecz Gábor az RTL-Klubot. Tükröt mutatnak elé, és nem tetszik neki, amit benne lát...
2010. márc. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A jellemről az is sokat elárul ám, hogy valaki a másik nevén gúnyolódik...

Vona az eredeti neve, érted? Csak nevelőapja volt. Mit tehet ő erről? Csak már nincs mibe belekötni, ugye...

2010. márc. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vonát is írhattam volna, a lényegen nem változtat. Fáj szegénynek az igazság. Még önmaga elől is bújkál.
2010. márc. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!