Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehetséges, hogy a következő...

Lehetséges, hogy a következő választásokkor egy teljesen új párt szerezze meg a hatalmat?

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek többségének tele van a puttonya mindegyik párttal, akik most marják egymást a parlamentben, és csak a sárdobálásra, és egymás lejáratására képesek. Én személy szerint egyikre se szavaznék, ezért érdekel, hogy lesznek-e más pártok is ezeken kívül. Csak az a baj, hogy azokra meg úgysem szavaznak sokan, úgyhogy marad a 2-3 sz@r egyike.
2008. szept. 10. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Én is ebben bízom, amiben te. Legyen egy új, normális párt, elfogadható értékrenddel, kultúrált, tenni akaró emberekkel. Tuti, hogy rájuk szavaznék!
2008. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
44%

Sztem idäig a fidesz volt a legjobb akkor belemertem kezdeni az épitkezésbe de most mär nem mernék

Igay hogy van egy fasza lakäsom de minden pénzem a rezsire megy meg kajära

Köszi gyurcsäny

2008. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
teljesen valószínűtlen, hogy a hátralévő max. 2 év alatt egy teljesen új párt fel tudjon annyira futni, hogy utána övé lehessen a többség.
2008. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Honnan jönne ez az új párt? A Marsról?

Vagy valami olyan, amelyik idáig 1 %.-et szerzett?


A politikában nem nagyon van hely az újaknak.

Mit gondolsz, MIT dolgoznak a régiek?

2008. szept. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szerintem ha nem úgy gondolkozna a többség,hogy nem szavazok kis pártra,mert úgyse nyerhet hanem igenis rászavazna szerintem lenne esélye és még be is jöhet.
2008. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam, hogy a Marsról jönne, csak egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ez a négy választási lehetőség van. Elkeserítő, gusztustalanul viselkedik mindegyik.
2008. szept. 10. 19:02
 7/23 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem parlamenten kívüli párt nem lehet esélyes, még a bejutásra sem, hiszen nincs lehetőségük arra, hogy bármit is tegyenek, amivel felhívhatják magukra a figyelmet, hiszen nincsenek ott a tűz közelében, nincsenek cselekvő helyzetben.


Én megmondom őszintén, az MDF-re szavaznék. A Fidesz az én szememben az elmúlt 6 évben semmit nem csinált, csak mindenre nemet mondott, nem mutatott semmit, amiben hinni lehetne. Az MSZP-nek nincs jövője, legalábbis nem a következő válaszáston. AZ SZDSZ is egy nagy szarkeverő csapat lett. Az egyetlen párt, aki kivonta magát a kakaskodásból, és próbált jó ötleteket felhozni, szinte folyamatosan, az az MDF volt. Én biztos, hogy rájuk fogok szavazni.

2008. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanmár... Sok idióta mindig csak emeszpé vagy fidesz, emeszpé vagy fidesz... Ez a magyar demokrácia. Kétpártrendszer.
2008. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt nagyon-nagy csodának kellene történni kis Hazánkban, hogy egy új párt, vagy politikai tömörülés labdába tudjon rúgni.


Egyrészt nem lenne elég pénze, nem tudna kampányolni. Hiába mondana igazat, az az igazság média-támogatottság nélkül nem jutna el senkihez (pénzt csak pénzel lehet csinálni).


Másrészt a jelenlegi hatalmi elitnek -beleértve az ellenzéket is- érdeke, hogy most ne öten legyünk a Parlamentben, hanem mondjuk heten, vagy nyolcan? Dehogyis!! Tűzzel-vassal irtanák ezeket a pártokat, mert többfelé kellene osztani a pénzt.


Szerintem sajnos alapvetően erről szólnak a dolgok.

2008. szept. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

De van! ;)

href.hu/x/6wem

2008. szept. 11. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!