Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most akkor kire szavazzak?

Most akkor kire szavazzak?

Figyelt kérdés

Kezdem balról;


Munkáspárt: nem lenne rossz párt, egy kicsit hasonló a programjuk, mint a Jobbiké, de nem tudnak racionálisan gondolkodni, állandóan csak a marxizmusukkal jönnek (kommunizmus), ami már bebizonyosodott, hogy nem működőképes, de ők valahogy ezt még nem vették észre.


Zöld Baloldal: TGM-től az Isten mentsen meg! :D


MSZP: szerintem egyértelmű, hogy miért nem szavazok rájuk..


SZDSZ: teljesen lezüllesztették 8 év alatt az oktatást, a kultúrát, és a társadalmat, nekik köszönhetjük a teljes társadalmi széttagoltságunkat. Csak rombolni tudtak, de építeni már nem...


LMP: ez a zöld politika, amit ők folytatnak, nem lenne rossz, de tele van a párt volt MDF-s, SZDSZ-s politikussal, akik azért még maradtak az ideológiájuknál, és most már kezd egyre antipatikusabb lenni ez a kompánia.


MDF: szerintem ebben a pártban több bűnöző van, mint az MSZP-ben, sok MDF-shez köthetőek a 90-s évekbeli leszámolások (Aranykéz utcai robbantás, Margit krt., Csengery utca, szentendrei eset, stb.), köztük Dávid Ibolya neve is képbe került még 2001-2002 környékén, de azóta hallgatnak a dologról... De ha már ezekről nem is tudnék, Bokros miatt akkor sem adnám rájuk a voksomat (hihetetlen hülye egy pacák)!


FIDESZ: Lázár János, Schmitt Pál, Orbán Viktor, a FIDESZ igazságügy miniszter jelöltje (nem jut eszembe a neve),Pokorni Zoltán, Kövér László... Most soroljam, hogy mennyi embert nem bírok ebből a pártból?!!


KDNP: na, ez nem lenne rossz párt, csak teljesen elfideszesedett, és az ő seggüket nyalják... Na, igen, és frakcióban van a FIDESZ-szel, szóval felejtő.


Jobbik: Magda Róbert, Osvát Lajos, Pősze Lajos, és még a többi exkomcsi... De talán ebben a pártban van a legkevesebb antipatikus és gyanús ember. talán ez a legjobb...ik :D De ettől is tartok azért, hogy csak a rozsát nyomják, aztán bekerülnek a parlamentbe és az MSZP frakciójába lép... Ki tudja? :D


MIÉP: a FIDESZ seggét nyalják... Szerintem ennyi elég... Ja, és az egész párt tisztára olyan, mint Micimackó és baráti köre.


Nemzeti Munkáspárt: csak Győr-Moson-Sopron megyében indulnak :D



Nos melyik lehet a "kisebbik rossz"?


2010. márc. 19. 13:09
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%

Szépen felsoroltad. Mindenkit magadra akarsz haragítani az oldalon?


Amúgy meg Szavazz F*szal Tavasszal!

2010. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

"Jobbik: Magda Róbert, Osvát Lajos, Pősze Lajos, és még a többi exkomcsi... De talán ebben a pártban van a legkevesebb antipatikus és gyanús ember. talán ez a legjobb...ik :D De ettől is tartok azért, hogy csak a rozsát nyomják, aztán bekerülnek a parlamentbe és az MSZP frakciójába lép... Ki tudja? :D "


ettől nem kell félni


ha szebb jövőt akarsz te is tudod kire kikkre kell szavazni


és nem a kisebbik rosszra


én a Jobbikra szavazok szebb jövőt!

2010. márc. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
66%
Szépen összeszedeted, szerintem jó meglátások. Én a magyam részéről bízom a Jobbikban. Mindenképpen be kell kerülniük a parlamentbe, hogy bizonyíthassák az ígéreteik, és a szándékaik tisztaságát. Ha jó szerepelnek, 2014-ben kormányra is kerülhetnek, de ez odébb van. Előbb lássuk, mit tudnak, adjuk meg nekik a bizalmat.
2010. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
94%

a legkisebb rossz az a párt vagy pártok amelyek nem jutnak be a parlamentbe, pl a munkáspárt, zöld baloldal, stb.


ha olyanra akarsz akik érnek is valamit, akkor jobbik vagy lmp. én jobbikosként nem bánom ha bekerül pár lmp-s is a parlamentbe.

2010. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%
én is magam részéről a Jobbikot támogatom
2010. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem igazad van, és az előzőnek miért haragítana mindenkit magára az oldalon, akinek egy kicsit is nyitva van a szeme az látja, hogy most magyarországon jó párt nincs csak kisebbik rossz.
2010. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
7%
bocsánat nem az előzőnek hanem az elsőnek
2010. márc. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
18%
Jobbik bejutna, és az MSZP-vel kapcsolatba lépnének, mit kapnának az emberek?! :D EP1C F41L
2010. márc. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

"Jobbik bejutna, és az MSZP-vel kapcsolatba lépnének, mit kapnának az emberek?! :D EP1C F41L"


nem esett le mivel kampányolnak


az szdsznek annyi az mszp következik


Szegedi Csanás:

az mszp a halál pártja --> teljesen igazad van


ekkora butaságot ne mondjál

2010. márc. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

és én is a Jobbikot támogatom


Szebb jövőt!

2010. márc. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!