Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavazzak? Eddig mszpre...

Kire szavazzak? Eddig mszpre adtam a voksomat, de sokat csalódtam bennük és már meg is bántam.

Figyelt kérdés
Arra kérek mindenkit, hogy épész-érvekkel ajáljon nekem pártot és azt is írja le, miért érdemes rá szavazni. Akik pedig csak kritizálnak, azokat kérem hadják ki ezt a kérdéskört. Köszönöm.
2010. márc. 25. 16:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy gondolom nem másnak kell megmondani neked. Tájékozódj, keresd fel a honlapjaikat, mérlegeld, hogy mit tettek eddig és dönts.

fidesz.hu

lehetmas.hu

jobbik.hu

Lehet törpepártokat is nézni, csak annak nem látom sok értelmét.

2010. márc. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha nem mszp akkor legyen lmp
2010. márc. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
okés, figyu, válaszolok neked szívesen, de előbb te válaszolj nekem, hogy idáig miért szavaztál rájuk? nem kötekedés, de látnom kell, hogy milyen a világod, hogy gondolkozol.
2010. márc. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Engem érdekel más véleménye is!
2010. márc. 25. 16:27
 5/23 anonim ***** válasza:
23%
Hallgass a szívedre szavazz a Fideszre!
2010. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Látom, nem értitek a kérdést. Arra lennék kíváncsi, ti milyen módon döntötök a pártok között. Elég nagy a kavar és a hazugság is. Ti nem így látjátok? Mindenki csak igérget. Milyen szempontól lehet dönteni, hogy jobb legyen az ország sorsa?

+ Nem ér visszakérdezni!

2010. márc. 25. 16:32
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt sajnos nem fogsz kapni érdemleges választ!


k.b 3-4 beírás múlva jön az anyázás, zsidózás, cigányozás, zsideszezés, komcsizás stb stb.


Vizsgáld meg, a szemléleted, a beállítottságod, mérd fel az eddigi parlamenti pártok eredményességét, szavahihetőségét, vedd számba a családod, és a jövőd!

És dönts!


Szebb jövőt neked, szavazz bárkire is!

2010. márc. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

kérdező az a főkérdésed, hogy kire szavazzál. nem azt kérdezted, hogy mi kire szavazunk és miért.


én a jobbikra szavazok és alá tudom támasztani észérvekkel, hogy miért, ha erre vagy kíváncsi. de ha azt szeretnéd, hogy egy neked megfelelő pártot ajánljunk, akkor ahhoz előbb tényleg tudnom kell, hogy miért szavaztál az mszp-re mi a fontos neked.

2010. márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én a Jobbikot ajánlom, a párt maga 2006-ban alakult. Oldalukon megtalálhatod programjukat és még sok más érdekes dolgot, ami érdekelhet: [link]

A program azon részei röviden, melyek bennem is felkeltették az érdeklődést a párt iránt: Kis és közepes magyar vállalkozások segítése a multinacionális cégekkel szemben, csendőrség létrehozása, rendőrség tiszteletének visszaállítása, bűnözés felszámolása, az államadósság újratárgyalása más országokkal (hogy azért legyen esélyünk visszafizetni és ne csak a teher nőjön), más országokban élő magyar kisebbség támogatása, számukra magyar állampolgárság biztosítása.

Remélem hogy meghoztam a kedved arra, hogy erre a pártra tedd a voksod! Persze más pártok oldalán is tájékozódj azért (például [link] ), mert lehet hogy más nézeteket vallasz mint én :)

2010. márc. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Annak idején a biztonságért szavaztam rájuk, azért hogy megmaradjon a munkahelyem és a családomat el tudjam tartani. Persze erre rácáfoltak! Középiskolai tanárként dolgoztam, de sajnos engemet is elért az elbocsáltás, tíz év munkaviszony után. Sajnos most a végzetségemhez nem méltó munkát végzek. Biztosításokat kötök, közben személyi befektetéseket kínálok. Utálom ezt a munkát, de valamiből meg kell élni. Ahol pedig tanítottam, tanárhiány van, de nem vehetnek föl újabb tanárokat, mert korlátozva van a létszám. Még ilyen hülyeséget!
2010. márc. 25. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!