Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kedves Fidesz szimpatizánsok;...

Kedves Fidesz szimpatizánsok; miért fogtok a Fideszre szavazni?

Figyelt kérdés

És miért nem nézitek meg, hogy milyen emberek vannak ebben a pártban (kiemelném Pintér Sándort, a Fidesz belügyminiszterét)?


Az mondjuk biztos, hogy én biztos nem fogok szavazni a FIDESZ-re (de az MDF-re, SZDSZ-re, MSZP-re sem, az tuti!)


2010. márc. 20. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés provokatív vagy trágár
2010. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ezt a kérdést fel lehetett volna tenni több variációban is. Megkérdezhetted volna az Mszp szimpatizánsait is, vagy esetleg a jobbikosokét.


De nem egy, erre irányuló kérdést láttunk már. Miért nem lépünk túl azon, hogy nem tudjuk elfogadni azt, hogy különbözőek vagyunk, más nézeteket vallunk.


Az aki az szdsz-re voksol, az sem akar rosszat, de az sem aki a jobbikra. Mindenki jót akar, csak van aki Vonában, van aki Orbánban látja azt, aki megmentheti a hazát.


Mindenkinek Szebb Jövőt kívánok párttól, nemtől, etnikai hovatartozástól függetlenül!

2010. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Első: ne spammelj!


Második: én nem haragszom arra, aki a Fideszre adja le a voksát, csak kicsit sajnálkozom... Ugyanis ha valaki már elmegy szavazni, az szerintem alaposan fontolja meg, hogy kire szavazz, hiszen csak úgy tud racionálisabb döntést hozni, ha nem csak a párt programját olvassa el (ami szerintem nagyrészt csak "reklám" általában, amivel megnyerik a választók bizalmát), hanem bizony kicsit körül néz, hogy kik is vannak valójában a párt magasabb pozícióin, és mindjárt egy hitelesebb képet kapunk a pártról. Persze tisztában vagyok azzal, hogy nem létezik olyan párt, amiben ne lenne egyetlen egy bűnöző sem, vagy gyanús alak, ezért inkább - véleményem szerint - arra a pártra lenne érdemes szavazni, amelyiknek nem csak jó választási programja van, hanem amelyikben a legkevesebb gyanús alak van (egy biztos fog akadni).

2010. márc. 20. 14:42
 4/10 anonim ***** válasza:

te abból az alapállásból indulsz ki, hogy Te tudod a legjobban. én nem ebből szoktam..

sajnálod, hogy nem néznek körül.. abból indulsz ki, hogy mindeki hülye tudatlan hozzánemértő... pedíg lehet, hogy jobban ért hozzá mint Te.. lehet hogy már elvégzett 3 egyetemet, és mondjuk 20 évvel több az életttapasztalata..


mindeki oda szavaz, ahol ugy látja, az érdekeit képviselik.. ha Te úgy érzed, hogy az összes magyar ember érdekét a jobbik képviseli a legjobban, az a Te magánvéleményed. de azt ne akart megmagyarázni mindekinek, hogy neki az a jó, ha odaszavaz, ahová Te.

2010. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgyse tudják megmagyarázni hogy miért...
2010. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik! Szövegértelmezés: 1. Nem tudom, hogy honnét vontad le azt a konzekvenciát, hogy én abból indulok ki, hogy én tudom a legjobban; ez eleve logikátlan feltételezés, a másik dolog meg az, hogy én eddig csak annyit írtam le, hogy hogyan lehetne rájönni arra, hogy kire érdemes szavazni. Az, hogy melyik a legjobb választási program, az valóban egy szubjektív dolog, de ha már valamelyik pártnak szimpatikus a választási programja, akkor utána lehetne nézni, hogy abban a pártban kik tevékenykednek, hiszen csak is úgy kapunk egy képet arról, hogy mennyire hiteles az, amit mondanak. Szóval ez csak egy tanács volt.


Negyedik: igazad van, valóban nem fogják tudni megmagyarázni...

2010. márc. 20. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:
mert medvesajt.
2010. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobb, mint a "mert csak".
2010. márc. 20. 23:54
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert a Jobbik valószínűleg tele van még további Király Andrásokkal.Az ital feljogosít arra,hogy sggfejek legyünk?Akkor a hatalom mire fog feljogosítani?
2010. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jobb ma egy Király András, mint holnap egy Pintér Sándor. Egyébként nézőpont kérdése :) Amúgy jogosnak tartom az előző kommentelő válaszát!
2010. márc. 21. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!