Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért vádolja minden párt...

Miért vádolja minden párt azzal a másik kettőt, hogy azok valójában egy párt? Össze akarnak minket zavarni?!

Figyelt kérdés

- A Fidesz szerint a Jobbik az MSZP kreatúrája és aki a Jobbikot támogatja, az az MSZP-t is támogatja, legalábbis abban, hogy a Fidesznek minél kevesebb szavazat jusson, illetve ne legyen meg nekik a 2/3-d. (Ha jól értem az eddigi kampányt.)


- Az MSZP szerint a Jobbik és a Fidesz az lényegében egy párt és aki a Fideszt támogatja, az a Jobbik "ordas eszméit" is támogatja, veszélyezteti a demokráciát. (Na igen, ez valószínű.......................)


- A Jobbik szerint pedig a Fidesz és az MSZP csak látszatra különböznek, például "kéz a kézben" együtt megszavazták a titkosítások szigorítását, aminek nem tudom mi volt az értelme.


Szerintetek melyiknek van igaza és melyik mond oltári nagy b.romságot? Mert az képtelenség, hogy mind a hármuknak igaza legyen, valamelyik kettő muszáj, hogy hülyeséget beszéljen, hacsaknem mindhárman hazudnak. Nem értem.


Érveket is légyszi!


2010. márc. 21. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A Fidesz pontosan tudja, hogy honnan van a Jobbik. Anno ők maguk segítettek nekik az egyetemeken. Orbán amnesztiában szenved. Az MSZPre hadd ne reagáljak. :) Említésre se méltóak. A Jobbik által megfogalmazottnak vannak alapjai.

Titkosítások megszigorítása stb...

2010. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az mszp visszalép a fidesz javára, hogy ezzel a jobbik ne jusson be, akkor szerinted az mszp, és a fidesz micsoda???? Na látod....
2010. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Jobbiknak igaza van!
2010. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ha az mszp visszalép a fidesz javára, hogy ezzel a jobbik ne jusson be"


Ezt nehezen tudom elképzelni! Nincs valami nem kurucos nem barikádos link erről (mert ők ugye egyetértünk abban, hogy elfogultak)??

2010. márc. 21. 14:12
 5/5 anonim ***** válasza:

A kampányok durvulnak és a félelemre építenek. Az MSZP próbál félelmet kelteni a Fideszre szavazó kisebbségiekben, hogy a Jobbikot támogatják ezzel.


A Fidesz szokás szerint össze-vissza beszél, hogy minél több szavazatot kapjon.


A Jobbik az új, még korrupciótól tiszta párt szerepében próbál feltűnni azzal, hogy összemossa az összes eddigi pártot.


Mindegyikben van igazság is meg hazugság is, a politika már csak ilyen.

2010. márc. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!