Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbiknak és a Fidesznek mi...

A Jobbiknak és a Fidesznek mi a véleménye a sorkötelezettségről?

Figyelt kérdés
Vissza lesz állítva, ha valamelyik párt (e kettő közül) kerül hatalomra?
2010. márc. 23. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
én úgy tudom, h mindkettő foglalkozik a témával, de a Jobbik biztosan
2010. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ahogy elnézem a mai fiatalokat(és tisztelet a kivételnek),a 14-20-as korosztályt,hát remélem,hogy visszaállítják!Többet használna neki is illetve az országnak is,mint ártana.De semmiképpen sem abban a formában ahogyan volt.Mert amikor megszüntették,akkor a rossz,fenttarthatatlan rendszer és a megszüntetés között választottak(de ezt a jobbik is elmondta).Úgyhogy egy átgondoltabb formában tervbe van véve a visszahozatala.
2010. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"nekik"
2010. márc. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A fiataloknak kell. A beérett a média mocska, nézzetek rá a fiatalokra.
2010. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok. Nem voltam katona. Soha nem is szerettem volna lenni. De ahogy elnézem az engem körülvevőket, meg más fiatalokat. Nagyon, de nagyon nagy szükség lenne rá!!!
2010. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Jobbik szeretné visszaállítani a sorkatonaság intézményét. Tény és való, hogy nem úgy, ahogy az eddig működött. Sokkal rövidebb ideig kellene a fiataloknak "katonáskodni", és évenkénti továbbképzésekkel tarthatnák szinten magukat. De úgy vélem egyszerűbb volna ha elolvasnád a programot - melyet a Jobbik oldaláról letölthetsz -, abban minden tökéletesen benne van :)
2010. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15:20: abbana sorkatonaság épp nincs benne :) az a 88 oldal csak kivonat a kb 1500 oldalas teljes kormányzati tervből... asszem a sorkatonaság épp nincs benne, de a lakossági fórumokon el szokták mondani
2010. márc. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!