Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem volt elég 5 hónap a...

Miért nem volt elég 5 hónap a korrupt fideszes kézre kerítéséhez?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 29. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Csak én vagyok olyan, hogy barikádos, kurucinfos és a többi nagy intelligenciát igénylő oldalakat egyszerűen nem olvasom el? Megalapozottásguk, hitelességük, erősen közelít a nullához.
2010. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig ezek kemény tények. indexen is megtalálod a cikket ugyanúgy :)))
2010. márc. 29. 19:56
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első... ha rákattintanál látnád hogy a hirszerzo.hu-ról van a cikk. Legalább józan eszed lehetne.
2010. márc. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

" Csak én vagyok olyan, hogy barikádos, kurucinfos és a többi nagy intelligenciát igénylő oldalakat egyszerűen nem olvasom el? Megalapozottásguk, hitelességük, erősen közelít a nullához."


józan ész

már a másik kérdésbe is bebizonyította esze mint egy hintalónak :)

2010. márc. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
És mire alapozod, hogy ezeknek az oldalaknak 0 a hitelessége? Az index meg egyszerű bulvárlap, még a politikai része is. Gondolom azt olvasod a nap 24 órájában és onnan meríted a tudásod.
2010. márc. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:58

Látom eszed neked is megvan. Névtelen ez az egész gyakorikérdések, de te tudod, hogy én mit írok. :D

Ha pedig a százalékból akarsz ítélni, akkor az nem jutott el a borsónyi méretű agyacskádig, hogy több ilyen hasonló százalékú egyén is lehet? Most biztosan újat mondtam ezzel. :D Legalább tanulsz egy picit gondolkodni, az sose baj. Ha már alapból hülyének születtél. :)

2010. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

ma 20:09

Látod? A te esetedben a "gondolom" szónak nincs értelme.

Honnan tudod, hogy mit olvasok? Nem szoktam indexet olvasni, mint ahogy ezeket a szennyeket sem.

Ti beszéltek észről, amikor egy olyan marhaságokat mondotok, hogy gondolom? :D

Elképesztő mennyi hülye van itt. :)

2010. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó ez mind szép és jó amit leírtál neki, de attól még égő volt az első hozzászólásod :)
2010. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

20:13


Hát, sok választás nincs. Mert míg a kuruc és a barikad a jobbikkal szimpatizál, addig az összes többi hirportál meredeken ellene van, és azok rendszerint ugyanazt írják. szóval ha felmész a stop.hu-ra, magyar nemzetre, vagy indexre, ugyanazokat a híreket találod meg koppra, még csak át sem fogalmazzák általában.


Amúgy szerintem MTI a legpártatlanabb portál, kár hogy fizetős. Nem süllyedt az index bulvár szintjére.

2010. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"ma 20:09

Látod? A te esetedben a "gondolom" szónak nincs értelme.

Honnan tudod, hogy mit olvasok? Nem szoktam indexet olvasni, mint ahogy ezeket a szennyeket sem.

Ti beszéltek észről, amikor egy olyan marhaságokat mondotok, hogy gondolom? :D

Elképesztő mennyi hülye van itt. :)"


attól még ugyanolyan égő az első hozzászólásod

kár magyarázkodni :)

2010. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!