Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes Bokrosra és az ő...

Érdemes Bokrosra és az ő pártjára (MOMA) szavazni majd 18-ban? Miért/miért nem?

Figyelt kérdés

2018-ban fogok először szavazni (idén leszek 18 éves) és jelen állás szerint (annak ellenére, hogy fiatal vok és Bokros inkább az idősebb korosztályban népszerűbb) nekem Bokrosék a legszimpatikusabbak, ugyanis ők reális célokat tűznek ki és a párt tagjainak többsége olyan szakember, akik már valami komolyabb dolgot leraktak az asztalra életük során.


Hogy miért szavaznék rájuk?

1. Mert kiállnak a szabad piac és az egyéni jogok mellett, amelyek nekem nagyon fontosak,

2. Mert a Fidesszel és a Jobbikkal szemben ők valóban jobbos gazdasági politikát folytatnának, ugyanics csökkentenék az áfa-t és az adokat, valamint többkulcsos adórendszert vezetnének be,

3. Maga Bokros személye miatt. Kissé amolyan csodabogár, de egy nagyon intelligens ember, aki egyszer már megmentette hazánkat az összeomlástól, valament nemzetközileg is elismert közgazdász, aki ráadásul több nyelven is beszél. Továbbá egyszer volt serencsém belebotlani egy tüntetés során, nagyon közvetlen figura, akinek még jó humora is van :)


Még nem tom h hogy lesz a választás, de az szinte 100% h a jelenlegi parlamenri pártkora nem adom le a voksomat. A FIDESZ es a ballibekre plane nem, hisz nekik köszönhetjük azt, h ilyen szarul élünk több mint 25 után is. A Jobbik nekem egy szélhámos banda, továbbá a tagjai nem valami észgombányok és nem tudnak maguk mellé állítani egyetlen ismert szakebert sem, az LMP meg színtén egy komolytalan banda, aki színtén feltűnési dolgokkal tudja magára terelni a figyelmet.


Ha netán Bokros nem indul, akkor max a PM-re szavaznék mert ott viszonylag normális emberek vannak. De szerencsére úgy tudom, hogy a MOMA mindenképp indulni akar és már most elkezd felkészülni azzal, hogy az évvégéig minden egyéni körzetben állítson jelöltet.

Szóval ha komolyan gondolják ezt akkor már van egy szavazatuk! :)


Igaz, hosszú lett az írásom, de ti szavaznátok rá?



2016. febr. 7. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem.


Bokros nem jobboldali, hanem olyan, mint egy balliberális.

Radikálisan migránspárti:

[link]


Ha van egy üres ingatlanod,beköltöztetné bele a migránsokat.


Elég beleolvasni ebbe:

[link]


Bokros Lajos ugyanabba a multikultista,áruló liberális körhöz tartozik,mint anno az SZDSZ.

Csak jobb a marketingjük.

2016. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Akkor kire szavazzak?

Világosan le7lírtam h a mostani parlamenti csoportokbol egyiket se támogatom, max a PM-et. Őrá érdemes szavazni?

2016. febr. 7. 09:34
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Esélytelenek.
2016. febr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%

A PM-ről sem tudsz eleget.


Ők az LMP-ből váltak ki még 2011 körül.

Ők voltak az LMP balliberális szárnya, akik beálltak Bajnai mögé, mert azt remélték, hogy, úgy közelebb kerülnek a tűzhöz, mint az LMP-vel.

2016. febr. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nézd meg te rá akarsz szavazni? : [link]
2016. febr. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

5-ös, ezzel mi a baj?

Egyszer nem érezheti jól magát ő is?

2016. febr. 7. 09:43
 7/22 anonim ***** válasza:
69%
Bokrosnak nem a táncolás a baja, hanem amit az 1-es ír.
2016. febr. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
43%
Hagyjuk már ezt a migránstopicot, egyikük se akar itt letelepedni.
2016. febr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért de a PM mitől jobb, mint a LMP? Néhány pozícióért feladták a LMP által képviselt irányvonalat, és beálltak a baloldal mögé. Az LMP kommunikációja lehet, hogy szokatlan, de az üzeneteik/megoldási javaslataik szerintem többnyire értelmesek.
2016. febr. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

"Ha van egy üres ingatlanod,beköltöztetné bele a migránsokat."


Hogy ez az 1. válaszoló mekkora agymosott figura! :-)

2016. febr. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!