Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Használtátok már a szavazatszo...

Használtátok már a szavazatszondát? Nemrég fedeztem fel, segit kideriteni, hogy melyik párt áll a legközelebb az emberhez. A Politikon Intézet munkatársai készitették, szerintetek mennyire megbizhato? Szavazatszonda.hu

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 22:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem az MSZP-t messze az elsőnek hozta ki. Utána az MDF következik, és -jócskán lemaradva- a Fidesz. A Jobbik a legutolsó. Maximálisan megerősített az álláspontomban, sokkal jobb, mint a politikaiterkep.hu, vagy egyéb politikai barométer oldalak.
2010. márc. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

MSzP.

ezt eddig is tudtam...

2010. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Nekem első helyre LMP jött ki, másodikra Fidesz, utolsóelőtti Jobbik, legutolsó Civil Mozgalom.
2010. márc. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát gyerekek én beteszteltem ezt az oldalt. :) Poénból olyan válaszokat adtam meg, ami azt az állampolgári szemléletet tükrözi, mint aki csak a potyólínóra vágyik és várja, hogy a szájábarepüljön a sültgalamb. Ugyanakkor az közös asztalra baxik letenni bármit is.


Vagyis minden adófélét elutasítottam, közömbös voltam az egész ország ügyeire nézve, és minden olyanra merészen bólogattam amivel tömhetem a tárcámat. Komolyan mondom, hogy habár tudom ez csak egy teszt, de nagyon szégyeltem magam amikor ez alapján nyomkodtam a gombokat. És mi jött ki? :


Legközelebb a Fidesz-KDNP és legtávolabb a Jobbik áll ebben a "mindenre szarok, csak nekem legyen jó" világszemléletben. Azért ez mutat valamit...

2010. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Teljesen megbízható, nekem a Jobbik jött ki, de ezt eddig is tudtam :)
2010. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A FIDESZ jött ki elsőnek, de alig valamivel csak az LMP előtt. Én meg pont e kettő között vacilálok, szóval reális...
2010. márc. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem lepődtem meg...


"Az egyes pártokkal az alábbi mértékben egyeztek a válaszok:


1. MSZP (54%)

2. MDF (46%)

3. LMP (23%)

4. Fidesz-KDNP (12%)

5. Civil Mozgalom (11%)

6. Jobbik (0%)"

2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Nekem bejött!

1. LMP :-)

2. Civil Mozg.

3. MDF :-(

4. Fityesz

5. Lobbik

6. Maszop

2010. márc. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

LMP (61%)

Civil Mozgalom (37%)

Fidesz-KDNP (34%)

Jobbik (30%)

MDF (27%)

MSZP (24%)


Újracsináltam, mert éjjel már fáradt voltam és kapkodtam. (LMP-FIDESZ között ingázó vagyok megint.) Ezúttal egyértelműbb lett az eredmény...

2010. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jó én Jobbikos vagyok és azt is mutatja:D
2010. ápr. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!