Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Látott már valaki náthás...

Látott már valaki náthás politikust?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a politikusok, amikor felszólalnak, mindig teljesen tiszta a hangjuk. Sosem láttam még olyat, hogy parlamentben felszólalás, vagy sajtótájékoztató közben mondjuk náthás lett volna a hangja, vagy szívta volna az orrát valamelyik. Még influenzaszezonban sem. Felszállok a buszra, minden második embernek a kétszeresére van duzzadva az orra, a száján keresztül tud csak levegőt venni, ezek meg ott benn makk egészségesek.


Miért lehet ez? Valami olyan gyógyszer van a birtokukban, amihez az átlagember nem fér hozzá? Esetleg a kokain tudja ilyen jól eltüntetni az influenza tüneteit? Vagy mégis van valami a reptilián-elméletekben, lehet, hogy egy olyan faj tagjaiból áll az elit, akik immunisak az influenzára?



2016. febr. 29. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha buszon utaznának, ők is elkapnák.
2016. febr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én biztos helyről tudom hogy a háttérhatalomtól veszik. De amelyiknek zsidónácimigránsmagyargyűlölő tálib a kereszt apja az még így se kap.
2016. febr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon rossz a helyzet az orrodba fújsz egy fél doboz erős hatóanyagú orrsprét, kifújod alaposan az orrodat, és elszopogatsz 5 negrot beszéd előtt. Nem gyógyulsz meg (mivel vírus ellen nincs orvosság), de végig fogod tudni mondani a beszédedet 20 kamera előtt.
2016. febr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mer az átlag emberen nem dolgozik egy 5-10 fős csapat, hogy normálisan nézzen ki a buszon, a beszédet mondó politikuson meg de.
2016. febr. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ők is betegek, náthásak, csak akkor nem szerepelnek és így nem látod. De biztosan volt már olyan is, hogy valaki náthásan szólalt fel. Gondolom, nem nézel folyamatosan minden egyes felszólalást minden csatornán.

Nekem sincs bajom, pedig nem vagyok politikus :) Körülöttem mindenki beteg, családban is, munkahelyen is. De egyenlőre nem tudtak megfertőzni :D

2016. febr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt azért, mert az atomtámadást is a csótány éli túl...

Másrészt a hiú "nagyurak" nem is vállalnák a szereplést náthától piros orral.De hol is betegednének meg? A parlamentben, alvás közben?Ezeket a széltől is védik.

2016. febr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Aki egy kicsit is náthás az nem megy be a parlamentbe. Én pl elég sok üres széket szoktam ott látni :)
2016. febr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár éve a Gyurcsánnyal volt valami interjú, amit a youtube-on láttam, és meg volt benne fázva, náthás hangon beszélt, fújta az orrát... Kedvedért kerestem most kicsit, de nem találtam. :D
2016. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!