Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan, Fiszgyűlölettel próbálj...

Sokan, Fiszgyűlölettel próbálják kompenzálni a sikertelenségüket?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek állandóan elégedetlenkednek, mást sem csinálnak, csak gyűlölködnek a kormány ellen.


Menjenek el dolgozni,vagy ha rossz a munkahelye, akkor tanuljon és jobb lesz neki.


Nekem is volt rosszabb munkahelyem, de mellett tanultam, hogy jobb legyen, be is jött.



Az országot nem egyserzű helyrehozni,

Az oktatást és az egészségügyet, az elmúlt 8 élvben teljesen tönkretették, kifosztották, eladósították.Emiatt, nem lehetséges csettintésre, pár év alatt helyrehozni.


A Fidesz olyan nemzetközi válságokat is az ország érdekei szerint kezelt, mint a migránsválság.

A vörös szerműek meg betelepítenének ide milliókat és feltétlenül elfogadnák az EU javaslatait, függetlenül, hogy azok jók vagy rosszak.


Én 16 éve vagyok a pártnak tagja, egy percig sem bántam meg, hogy beléptem.Sőt, itt építettem kapcsolatokat, melyek hozzájáruétak a sikereimhez.


Másoknak is azt javaslom, ne azzal próbálja a sikertelenségét kompenzálni, hogy a kormány ellen gyűlölködik.


Ahhoz, hogy megértse az ember Orbánt, kell hozzá intellektualitás.Ugyanis az a lényeg, ami a mondandó mögött van.


A párt jól végzi a munkáját.

Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma, mint a szociálliberális koalíció ideje alatt.


Az elszámoltatással kapcsolatban, a párt megtehetné, hogy Gyurcsányt börtönbe zárja, sőt még a tisztességtelenül szerzett vagyonát is ellehetne kobozni, államosítani.

Csak, Orbán nem akar mártírt csinálni belőle.Ezzel, neki kedvezne.



2016. márc. 11. 10:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

"Ezek az emberek állandóan elégedetlenkednek, mást sem csinálnak, csak gyűlölködnek a kormány ellen."

--->

"Az országot nem egyserzű helyrehozni,

Az oktatást és az egészségügyet, az elmúlt 8 élvben teljesen tönkretették, kifosztották, eladósították.Emiatt, nem lehetséges csettintésre, pár év alatt helyrehozni."

"Az elszámoltatással kapcsolatban, a párt megtehetné, hogy Gyurcsányt börtönbe zárja, sőt még a tisztességtelenül szerzett vagyonát is ellehetne kobozni, államosítani. "


Na, pont te vagy elégedetlen.

2016. márc. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Sokan valóban minden problémájukat a kormányon élik ki (te meg az elmúltnyolcéven), de azért elég gyakran olvasni olyan esetekről, ahol a kormány tisztességtelen versenyelőnyt biztosított másoknak. Na ők joggal hibáztathatják a kormányt sikertelenségükért.
2016. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 hollófernyiges ***** válasza:
100%

"Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma, mint a szociálliberális koalíció ideje alatt."


Hogy Husz Jánost idézzem: "Ó szent együgyűség." Próbálj meg a M1-en kívül is tájékozódni.

2016. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
2016. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
2%

Alap.

A kifogást azt tudják keresni az ismerőseim.

Eddig az volt a bajuk, hogy nem tudnak munkahelyet váltani, mert fizetős az oktatás(mert milyen jó lenne, ha ingyenes lenne és tudnának másik szakmát estin végezni) és ellőtték mind az ingyenes diploma/OKJ lehetőségüket, persze egy neve nincs szakmára(amiért persze Vitya a hibás).


Aztán most ugye Vitya behozta, hogy ingyenes még egy szakma.

Kérdezem őket, hogy na?

Mentek?

"Hool, hát tán nem fog még egy szakmát elvégezni?!"


Szal jól példázza, hogy soha nem is akartak ezek, csak jó kifogás volt.

Eddig, mert most már más van :)

2016. márc. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

"Sőt, itt építettem kapcsolatokat, melyek hozzájáruétak a sikereimhez."


Ja, cseppet sem probléma, hogy Magyarországon kapcsolatokkal lehet előrébb jutni. Sőt, ez teljesen természetes és dicsérni való, hogy egyesek ilyen élelmesek és ravaszak.


El akarok menni ebből a pszichopata országból.

2016. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Hogy Áder nem írta alá azt a gennyes, aljas dolgot, hogy titkosítják a begyűjtött pénzt, hogy titokban akarják lenyúlni - ezért kaptak egy piros pontot.
2016. márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Orbán ha megtehetné, már börtönbe zárta volna Gyurcsányt, csak nem talált ellene bizonyítható vádat. De Orbán és a társai olyan nyíltan lopnak és gazdagodnak hogy nem volna nehéz börtönbe zárni őket.
2016. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Olyan kár, hogy a kérdéseket, a kérdezöt nem lehet pontozni mint a válaszokat. Minden normális szintet alulmulo kérdést sikerült feltenned, megspékelve egy kis Gyurcsányozással is.
2016. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Igen, pont ez veletek a baj, a mérhetetlen arroganciátok és az önimádat. Amikor lenyúltok egy valag pénzt és csak megvonjátok rá a vállatokat.


"És akkor mi van? Sikeres voltam és ügyes! Én megérdemlem azt a pénzt! Mindenki annyit ér, amennyije van, amennyit össze bír magának túrni és kaparni innen-onnan!"


Normális embernek felfordítja a gyomrát az a világ, amiben ti gondolkodtok. Sajnos egyre kevesebb van ilyenekből. Magyarország soha nem normális hely, csak eltűnik a süllyesztőben.

2016. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!