Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan, Fiszgyűlölettel próbálj...

Sokan, Fiszgyűlölettel próbálják kompenzálni a sikertelenségüket?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek állandóan elégedetlenkednek, mást sem csinálnak, csak gyűlölködnek a kormány ellen.


Menjenek el dolgozni,vagy ha rossz a munkahelye, akkor tanuljon és jobb lesz neki.


Nekem is volt rosszabb munkahelyem, de mellett tanultam, hogy jobb legyen, be is jött.



Az országot nem egyserzű helyrehozni,

Az oktatást és az egészségügyet, az elmúlt 8 élvben teljesen tönkretették, kifosztották, eladósították.Emiatt, nem lehetséges csettintésre, pár év alatt helyrehozni.


A Fidesz olyan nemzetközi válságokat is az ország érdekei szerint kezelt, mint a migránsválság.

A vörös szerműek meg betelepítenének ide milliókat és feltétlenül elfogadnák az EU javaslatait, függetlenül, hogy azok jók vagy rosszak.


Én 16 éve vagyok a pártnak tagja, egy percig sem bántam meg, hogy beléptem.Sőt, itt építettem kapcsolatokat, melyek hozzájáruétak a sikereimhez.


Másoknak is azt javaslom, ne azzal próbálja a sikertelenségét kompenzálni, hogy a kormány ellen gyűlölködik.


Ahhoz, hogy megértse az ember Orbánt, kell hozzá intellektualitás.Ugyanis az a lényeg, ami a mondandó mögött van.


A párt jól végzi a munkáját.

Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma, mint a szociálliberális koalíció ideje alatt.


Az elszámoltatással kapcsolatban, a párt megtehetné, hogy Gyurcsányt börtönbe zárja, sőt még a tisztességtelenül szerzett vagyonát is ellehetne kobozni, államosítani.

Csak, Orbán nem akar mártírt csinálni belőle.Ezzel, neki kedvezne.



2016. márc. 11. 10:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy el kellett keserítselek!
2016. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
68%

A világ legbutább,legprimitívebb érvelése,hogy ha valaki elégedetlen,akkor az "menjen el dolgozni,tanuljon tovább".


Tudod,ha mindenki diplomás lenne,akkor sok lenne munkanélküli.

Attól,mert nekem van diplomám és jól fizető munkahelyem,felfogom,hogy nem lehet mindenki diplomás.

Valakinek takarítónőnek is lennie kell,valakinek buszvezetőnel is lennie kell,valakinek a szemetet kell elszállítani,másoknak az utakon dolgoznak.

És ezeket az embereket nem fizetik meg.

Nekik is meg kell élnie valamiből.

De legalább az adórendszer(egykulcsos,gazdag támogató) nem büntetné őket tovább.

2016. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
68%

"Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma"


Most akarják titkosítani,hogy mikre mennek el a közpénzek.

250 milliárd tűnik el a semmibe.

Te nem ebben az országban élsz szerintem.

2016. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
66%

"Az oktatást és az egészségügyet, az elmúlt 8 élvben teljesen tönkretették"


Hát épp ez az! Az elmúlt 8 évből 6-ban a Fidesz kormányzott és az egyébként sem rózsás helyzetet csak még tovább rontotta. Nemhogy javult volna ezek színvonala, hanem csak még meredekebben esett.

2016. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!