Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Sokan, Fiszgyűlölettel próbálj...

Sokan, Fiszgyűlölettel próbálják kompenzálni a sikertelenségüket?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek állandóan elégedetlenkednek, mást sem csinálnak, csak gyűlölködnek a kormány ellen.


Menjenek el dolgozni,vagy ha rossz a munkahelye, akkor tanuljon és jobb lesz neki.


Nekem is volt rosszabb munkahelyem, de mellett tanultam, hogy jobb legyen, be is jött.



Az országot nem egyserzű helyrehozni,

Az oktatást és az egészségügyet, az elmúlt 8 élvben teljesen tönkretették, kifosztották, eladósították.Emiatt, nem lehetséges csettintésre, pár év alatt helyrehozni.


A Fidesz olyan nemzetközi válságokat is az ország érdekei szerint kezelt, mint a migránsválság.

A vörös szerműek meg betelepítenének ide milliókat és feltétlenül elfogadnák az EU javaslatait, függetlenül, hogy azok jók vagy rosszak.


Én 16 éve vagyok a pártnak tagja, egy percig sem bántam meg, hogy beléptem.Sőt, itt építettem kapcsolatokat, melyek hozzájáruétak a sikereimhez.


Másoknak is azt javaslom, ne azzal próbálja a sikertelenségét kompenzálni, hogy a kormány ellen gyűlölködik.


Ahhoz, hogy megértse az ember Orbánt, kell hozzá intellektualitás.Ugyanis az a lényeg, ami a mondandó mögött van.


A párt jól végzi a munkáját.

Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma, mint a szociálliberális koalíció ideje alatt.


Az elszámoltatással kapcsolatban, a párt megtehetné, hogy Gyurcsányt börtönbe zárja, sőt még a tisztességtelenül szerzett vagyonát is ellehetne kobozni, államosítani.

Csak, Orbán nem akar mártírt csinálni belőle.Ezzel, neki kedvezne.



2016. márc. 11. 10:02
1 2 3
 11/24 Andizsuzsi ***** válasza:
83%

"Nekem is volt rosszabb munkahelyem, de mellett tanultam, hogy jobb legyen"


Tudod az a baj, hogy vannak olyan munkák, amikhez nem kell különösebb iskolai végzettség. Ezeket is el kell végezni, és azoknak az embereknek, akik az ilyen munkát tisztességesen ellátják is tisztességesen meg kellene tudni élniük.


"Emiatt, nem lehetséges csettintésre, pár év alatt helyrehozni."

De legalább meg kellene próbálni. Az "elmúltnyolcévre" hivatkozni 6 év után már kicsit nevetséges.


" kell hozzá intellektualitás"

Ahhoz is, hogy valaki tudja, ilyen szó nincs.


"Ugyanis az a lényeg, ami a mondandó mögött van."

Én végre olyan miniszterelnököt szeretnék, aki azt mondja, amit gondol, és azt teszi, amit mond. Számomra nem pozitívum az, ha a sorok között kell olvasni.


"Sokkal alacsonyabb a túlkapások száma"

Hogy ezt a következtetést miből vontad le?


" a párt megtehetné, hogy Gyurcsányt börtönbe zárja"

Eddig úgy tudtam, hogy ezt az ügyészség teheti meg, bár a Fidesznél bármi lehet. Érdekes módon még senki sem tett feljelentést ellene. Talán ott kellene kezdeni.

2016. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Bravó Andizsuzsi! ragyogó!

A fisszel semmi baj nincs egyébként, pl. milyen jó ez a fisz-moll prelűd

https://www.youtube.com/watch?v=BNUtXw6xPkY

2016. márc. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
44%

"Tudod az a baj, hogy vannak olyan munkák, amikhez nem kell különösebb iskolai végzettség. Ezeket is el kell végezni, és azoknak az embereknek, akik az ilyen munkát tisztességesen ellátják is tisztességesen meg kellene tudni élniük."


Miért?

Ezeket a munkákat majd elvégzik a szentkeresztyén robotgépek, amiket a Mennyországból kapunk Semjén Dzsóti közbenjárásával. Isten szereti Orbán Viktort és tudja, hogy mi igazhítű, keresztyén nemzet vagyunk. Nekünk adni fog.

2016. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

akkor is magyarorszag a VILAG legjobb orszaga es kesz. Aki nem mo-n lakik az nem is ember.

A fold nepessegenek 90%-a ide akar joni, annyira jo ez az orszag.

2016. márc. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%

"Az Origo értesülései szerint a képviselő-testület csütörtöki, zárt ülésén azonnali hatállyal felbontotta a Csipak Péter milliárdos ingatlanfejlesztő vállalkozó érdekeltségébe tartozó Immobilia Zrt.-vel 2008-ban 50 évre kötött közterület-használati szerződést"


Még egy piros pontot beírhat a FISZ zongora-egyesület!

2016. márc. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
neee! akkor tényleg fel kell robbantani az egész bagázst, ha mégis elfogajdák
2016. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Még egy piros pontot beírhat a FISZ zongora-egyesület!"

Azért jár a piros pont, mert a most már szokásukká vált módszerrel tovább rombolták a jogbiztonságot?

Ha valakivel a kormány köt egy 50 évre szóló szerződést, és egy új kormány azt egyszerűen egyoldalúan felrúgja, akkor ki jön ide befektetni, vállalkozni?

Ha majd kormányváltás lesz, és mondjuk az új kormány visszamenőlegesen megadóztatja Andy Vajna kaszinóit, amelyeknek a mostani kormány adómentességet biztosít, akkor meg majd a sírás, hogy micsoda mocskos komcsi stílus...

2016. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
(a Csipak-féle belvárosi tervet ismerem, és nagyon rossz lett volna)
2016. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

" akkor tényleg fel kell robbantani az egész bagázst, ha mégis elfogajdák"

Ugye viccelsz?

Szerintem épeszű ember egy pillanatig sem gondolhatta komolyan, hogy nem lesz elfogadva.

A kilóra megvett AB. majd rendben lévőnek találja, Áder akkor visszaküldi megfontolásra, a kormány egy nap alatt "megfontolja", változatlanul újra beterjeszti/ elfogadja, Áder pedig akkor már nem tehet mást, mint aláírja. A törvény életbe lép, Áder pedig eljátszhatja a nagy demokratát - két legyet egy csapásra.

2016. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
51%
rosszkedv lett tőled, 20-as, pedig ma jó volt, azért osztogattam a fosztogatóknak pirospöttyöt:(((
2016. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!