Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek Orbán elfogadja...

Szerintetek Orbán elfogadja Vona Gábor kihívását egy vitára?

Figyelt kérdés

Tisztelt Elnök Úr!


Magyarország történelme egyik, ha nem a legsúlyosabb válságát éli. Ebben a helyzetben április 11-én nem egy választás, hanem „a választás” vár a magyar társadalomra. Az emberek megérdemlik, hogy megfelelő információk birtokában felelős és átgondolt döntést hozhassanak.


Gondolom, hogy a Fidesz óvatossága a program nyilvánosságra hozatala körül abból a félelemből fakad, hogy azt az MSZP kiforgatja és meghamisítja. Megértem ezt a félelmet, mégsem tudom elfogadni. A Jobbik elnökeként és kormányfőjelöltjeként nélkülözhetetlennek tartom a vitát. Az emberek igényét és a demokratikus normákat mindenkinek tiszteletben kell tartania. A vita tehát nem maradhat el. Ez azonban nem valósulhat meg Fidesz nélkül.


A Jobbik és ezen belül jómagam hajlandó vagyok a miniszterelnök-jelöltek vitájára. Amennyiben az legalább ötpárti találkozó, akkor a Jobbik is ott lesz, de a legszerencsésebb az lenne, ha nem csupán Mesterházy Attila, hanem Ön is ütköztetné érveit velünk. Mondom ezt annak ellenére, hogy a Fidesz képviselője sajnos nem jött el a mai, vitával kapcsolatos kampányfőnöki egyeztetésre.


Az egyik népszerű internetes portál felmérése szerint a legtöbben Orbán-Vona vitát látnának legszívesebben. A kutatások most már egyértelműen igazolják, hogy a Fidesz és a Jobbik a két legerősebb párt ma Magyarországon. Amennyiben elnök úr hajlandó rá, úgy szükségesnek és fontosnak tartanék egy kettőnk közötti nyilvános beszélgetést is, ahol érveinket korrekt, higgadt és szakmai formában tudnánk ütköztetni, segítve ezzel azt, hogy a magyar választópolgárok felelős döntést hozhassanak április 11-én.


Várom mielőbbi válaszát!


Szebb jövőt!


Vona Gábor

a Jobbik miniszterelnök-jelöltje


2010. ápr. 3. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
26%
miért kéne vitázniuk????
2010. ápr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nálunk a Szolnok megyei Új Néplap is megírte ma, hogy több párt, köztük a Jobbik is vitára hívja ki a Fideszt.

Szerintem ezt olvasva sok emberben felmerül a kérdés, hogy "Miért nem vállalja?" "Miért nem képes erre sem?", szerintem szavazatokat veszít így is, úgy is.

A Fideszes nem fog másra szavazni, de talán úgy gondolja, hogy inkább nem megy el szavazni, őt nem érdekli az egész.


A kérdésedre is válaszolva, szerintem NEM fogadja el Orbán.

2010. ápr. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

szerintem se

és ezzel valóban többet árt a pártjának, mintha belemenne


Orbán egy politikai analfabéta, eddig már 2 választást sikerült elveszítenie

2010. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
8%
ki a tököm az a vonó??? minek kéne vele vitatkozni????
2010. ápr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Remélem elfogadja, bár elég kicsi a valószínűsége. Mindenesetre érdekes vita lenne.
2010. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem fogja elfogadni!
2010. ápr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Ha elfogadja, azzal kvázi párttá emeli a Jobbikot, egyenrangú félként kezeli és minősíti. Ezt pedig a Fidesz nagyon nem akarja. Tehát ezt a vitát biztos, hogy nem fogadja el, mert ha elfogadná, az kb. a politikai öngyilkossággal érne fel a Fidesz számára, hiszen kihirdetné, hogy "félként, partnerként" kezeli Vona Gábort és a Jobbikot. Ezt pedig nagyon nem szeretné sem a Fidesz sem pedig a Fidesz választói.
2010. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
Egy ilyen vitának semmi értelme nem lenne.Mindkettő csakmondaná a maga hülye szövegét! Talán ,ha a régi szép időkről,Vona Fideszes multjáról beszélnének,még érdekes is lehetne.
2010. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%

Nem fogja el fogadni, mert a Vona Gábor egy szalonképtelen szélsőséges antiszemita és talán még terrorista is, azokkal pedig, mint tudjuk, nem tárgyalunk!:)


Mesterházyval meg...ööö...hát ő is szélsőséges, csak ő a másik oldalon, meg ők a kommunista diktatúra utódpártja, sz'al nincs miről vitázni.


Bokrossal pedig azért nem mert...ööö...nagy a bajusza. Igen. Különben is súlytalan a pártja!


Az m1-be pedig csak azért küldte maga helyett Navracsicsot, mert akkor éppen torokgyulladása volt...ööö...ja nem, nem ért rá, mert vidékre kellett utaznia. Nyilván fontosabb dolga volt, mint a választások előtt mondani valamit a birkáknak.

2010. ápr. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
*elfogadni - damn, f*cking typos:)
2010. ápr. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!