Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Úgy vagy vele, hogy már az is...

Úgy vagy vele, hogy már az is jobb, ha az Orbánékat a Jobbik váltja le? Vagy azért még itt nem tartasz?

Figyelt kérdés
Vélemények?

2016. márc. 24. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

2#

A budavári Kitörés hősei mióta németek?

És mióta nácik?

2016. márc. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én itt még nem tartok.Ott már sajnos igen,hogy 2018-ban először, esetleg szarok a választásokra.
2016. márc. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11 2es vagyok. Hosszú lenne ezt most leírni, de amíg a múltban keressük a hibákat, vagy a dicsőséget, addig semmi nem lesz megoldva a jelenben! Itt a példa a rendszerváltás óta 27év telt el! ugyanaz az orosz metró megy, 89elötti vakolat a kórházak falán. Semmi újítás, változás, csak a PÉNZ KITALICSKÁZÁSA. A jobbik egy demagóg párt lett, holott lehetett volna az igazi változás. 2006óta sokat változtak, már nem érezni az emberközelségüket, nekem csak ez a bajom!
2016. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ott soha nem fogok tartani. Mert ha valami rossz, akkor nem találomra egy másikra kell bökni "na te jössz", hanem vizsgálni az okokat. Mi rossz, miért, és hogy romlott el. Ha ezt tudjuk, akkor lehet szó "javításról". Addig barkácsolásról se, csak az elefánt forgolódásáról a porcelánboltban.


Egyébként lesz jobb eset. Nemcsak, hogy nem kell hozzá Fidesz és Jobbik, hanem egyenesen fölöslegesek, károsak. Már alakul. De te is kellesz hozzá. Mert egy országot pár ember csak lerombolni tud, felépítéséhez kell a nagy többség. A munkában is, meg a figyelésben is. Hogy jól menjenek a dolgok.

A Fidesz és a Jobbik semmiképpen se tud javítani. Mindkettő a rombolásra állt rá. Ehhez elég pár ember, a mag. Az építéshez kéne a sok ember, de ez nem az ő stílusuk. Ha megtennék, már nem ők volnának.

2016. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Dél-Korea! Meg lehet nézni 30év alatt hova fejlődtek.


Területileg ugyanakkora mint Magyarország..

Itt már semmi változás nem lesz!

2016. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom, de a baLOLdalt, legisalább a mostanit nem nagyon szeretném vissza.
2016. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
67%

A fidesz-jobbik társaságot egyetlen csoport két oldalának látom. Jobboldali nacionalisták és populisták.


Én szégyennek tartom, hogy a fidesz-jobbik egyáltalán a parlamentben lehet. A mi szégyenünk, mi szavaztunk rájuk.

2016. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!