Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a Jobbik nem nyeri meg a...

Ha a Jobbik nem nyeri meg a választásokat akkor sírni fog Vona Gábor?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 6. 08:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

"Majd meglátod, hogy lesz. Olyan nincs, hogy "fapados állampolgárság". Az állampolgárság nem jelképes, azzal jogok is járnak."


Azért akarjuk megadni nekik.

2010. ápr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
84%

"De sajnos jön majd a lepontozás,és a liberálisozás,mert ezt nem értik meg a jobbikosok :S"



Mért az fölfelé kellen pontozni, hogy csak a Jobbikot gyalázni jártko ide?


"a jobbik szélsőségesfanatikus cigányirtóneonáci gázkamrásantiszemitapárt"



Ennyit tudtok...

2010. ápr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert Vona Gábor teljesen beleélte magát, hogy a pártja 2/3-od szerez.
2010. ápr. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
49%

""Hát sajna ez nem olyan biztos, ugyanis O.V. beígérte a kettős állampolgárságot a határon túliaknak, az viszont azt jelenti (szerinte, és ezt mondták is Fideszed politikusok), hogy akkor bebetonozzák magukat a kormányzásba legalább 20 évig."



Csak mellékesen jegyezném meg ezt is Vona kezdte pedzegetni Orbán csak átvette mint a termőföldek védelmét."

-------------------


Ekkora hülyeséget hogyan lehet írni? Orbán Viktor és a Fidesz már 2004-ben a népszavazáson a kettős állampolgárság megadása mellett volt, hol volt ekkor Vona Gábor???


Még hogy Orbán vette át Vonától...na azért ideje lenne felébredni!

2010. ápr. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Ekkora hülyeséget hogyan lehet írni? Orbán Viktor és a Fidesz már 2004-ben a népszavazáson a kettős állampolgárság megadása mellett volt, hol volt ekkor Vona Gábor??? "


98 és 2002 között a fidesz kormánynak valamiért nem volt olyan fontos a kettős állampolgárság, aztán hirtelen HOPP! egyből hazafiak lettek orbánék, és hirtelen nekik is fontos lett. Érdekes módon csak később lett fontos, amikor ezzel lehetett szavazatokat nyerni. Csupán a Jobbikot majmolják ebben is, de a szalámizás már nem megy.

2010. ápr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
09:40-es válaszommal mi volt a gond? Az, hogy nem vagyok Fideszes? Tényeket írtam.
2010. ápr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Részemről semmi gond nincs, most dobtam is egy zöldet. Boldog nyulat :D
2010. ápr. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%
Basszus!Most olvasgatom a hozzászólásokat és a csávó azt írja Orbán lopja a Vonától a határon túliak kettős állampolgárságának bevezetési szándékát!:))))Apám!Te egy nagy tudatlan barom vagy!Nézz már vissza jó pár évet!Vagy akkor még konzervdobozt húztál madzagon magad után?De az sem jogosít fel, hogy tudatlanul írkálj hülyeségeket...
2010. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező:

Akár megnyerik akár nem, Vona azzal kezdi, hogy körbepörgőrúgással lerúgja a fejedet :)

2010. ápr. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
15:27 Köszike! Cserébe én is dobtam Neked egy ződet.
2010. ápr. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!