Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek milyen összetételű...

Szerintetek milyen összetételű kormány fog alakulni 2018-tól?

Figyelt kérdés
Szerintem a fidesznek nem lesz még sima többsége sem, de valószínű, hogy ők fognak nyerni. A jobbik úgy gondolom listán vetekszik majd a fidesszel, de egyénikben elfog veszni. A baloldal..nos arról meg elképzelésem nincs. Összességében fidesz-jobbik nem nyílt koalíciót várok.Vélemény a realitás talaján?

2016. ápr. 13. 19:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Utolsó.aha,persze.Honnan az infó? :D"


[link]


Óóóó, szegény molotov...:/ :D

2016. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Molotooov, merre vagy? :/
2016. ápr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 MolotovPunk ***** válasza:

Mint írtam,ráérünk ezzel foglalkozni 2017 év vége felé,addig sok minden változhat még.Statisztikát meg felesleges ide írogatni és linkelgetni...mert az sem teljesen hiteles.

Egyébként ha annyira minden fainul megy,akkor a fidesz miért bukott el minden időközi választást?

2016. ápr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

"Szerintetek miért van az, hogy 2010-ben is pont meglett a kétharmad és 2014-ben is pont meglett a kétharmad, de elvesztett 1 millióval kevesebben szavaztak rájuk?"


Úgy módosították a választási törvényt, hogy 40% támogatottság is elég a kétharmadhoz. De ha más pártnak lenne 40%-os támogatottsága, akkor annak a pártnak lenne kétharmada

2016. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MolotovPunk ***** válasza:

14-es válaszoló teljesen jól írta le.

A 11es pedig nyomja a fanyarú narancsos propagandát.Oviban még talán elhiszik ezt...

2016. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"14-es válaszoló teljesen jól írta le.

A 11es pedig nyomja a fanyarú narancsos propagandát.Oviban még talán elhiszik ezt..."


Molotov...ez még tőled is szánalmas, ami azért nagy szó! :D Ha rám gondoltál, hogy nyomom a narancsos propagandát, akkor azért élsz tévedésben, mert a link amit küldtem NEM A FIDESZRŐL, hanem a JOBBIKRÓL szól! :D Tudom, hogy neked, mint egy balosnak rossz nézni, hogy a 35 év alattiak lesz@rják a baloldalt, és inkább a Jobbikhoz mennek, nekem viszont jó nézni, ahogy neked ez rossz! :D

2016. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szerintem még erőteljesebben ki fog rajzolódni, hogy Magyarország három részre szakadt.

2014-hez képest a Fidesz valamelyest gyengülni, míg a Jobbik és a baloldal erősödni fog.

Egyéniben a Jobbik valószínűleg most már nyerni fog néhány kelet-magyarországi, hányatottabb sorsú választókerületben, míg a baloldal több városias területet tud majd visszahódítani.

Összességében azonban szerintem a Fidesznek meglesz az abszolút többsége, vagy esetleg egy erős relatív többség, ami nem lenne olyan nagy gond nekik, hiszen a Jobbik sok tekintetben támogatná őket.

Az LMP szerintem kiesik az Országgyűlésből. 2010-ben majdnem 8%-ot, 2014-ben éppenhogy 5%-ot kaptak, mert sokan inkább a baloldali jelölteket támogatták annak érdekében, hogy a Fidesznek nem lesz meg a kétharmada. Mivel az LMP-is inkább a városias területeken érzékelhető támogatottságú párt, valószínűleg ez az 5% is morzsolódni fog.

2016. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:

Örülj akkor,de közlöm veled,hogy 35 év alattiak lassan már nem lesznek nagy számban az országban.Egyre több fiatal hagyja el az országot.Baráti,ismeretségi köröm majdnem fele már külföldön él és dolgozik.

Én is komolyan gondolkozom mostanában azon,hogy külföldre húzzak,mert itt teljesen mindegy ki lesz hatalmon,jó élet sosem lesz...

(Amúgy 28 éves vagyok.)

2016. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!