Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most hogy Vona kiszórta a...

Most hogy Vona kiszórta a keményvonalas szélsőket az elnökségből van esélyük kormányt váltani 2018-ban?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért, ha nem miért?

2016. ápr. 21. 07:48
1 2 3
 1/25 Alain Delon ***** válasza:
46%
Se így, se úgy nincs esélyük.
2016. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

nincs.

a Jobbiknak pont a keményvonalas szélső volt a jellemzője. ezzel ugyan soha nem jutottak volna kormányra (legalábbis belátható időn belül kizárt), de ez tette őket egyedivé.

azzal, hogy ezt levetik, nem marad más csak valamiféle Fidesz klón, annak meg a Fidesszel szemben nincs esélye.

2016. ápr. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nagyjából az előző válaszoló adta meg a választ. Egy elv, irányzat két fő jellemzője a stílus és tartalom. Ebből az egyiket igyekeznek levetetni. Ha a másik marad, akkor ellentmondásosak, ha az se, akkor meg minek vannak.
2016. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Miért ne lenne esélyük? Attól, hogy ők is jobboldaliak, még nem ugyanolyanok, mint a Fidesz. Nem korruptak, nem hazudoznak, nem lopnak, stb. És a Jobbikban sosem voltak "keményvonalas" szélsők, ez rosszindulatú megfogalmazás. Az viszont hülyeség, hogy polgármestereket akar Vona alelnöknek. Remélem, ezt nem gondolta komolyan.
2016. ápr. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nos magamból kiindulva, 2010-ben és 2014-ben rájuk szavaztam, de azért, mert egyedi volt és kemény. Viszont így már nem tetszik, lágyulásra, simulásra, hül...yeségre ott a baloldal.... 2018-ban nem fogok rájuk szavazni, ezt már egy ideje fontolgattam... De nézd csak meg a jobbik face oldalát, több elégedetlenkedő van, mint, aki örül....
2016. ápr. 21. 10:21
 6/25 A kérdező kommentje:
Én Vonát váltanám le igazából! Leszólt neki Viktor, hogy héééé, kispártom, beépített emberem, nyomd ki a szélsőket, hogy a 2018-as esetleges koalíciónk kritika és hőbörgésmentes legyen... Annyira képmutató már ez, felfordul tőle a gyomrom. Azt hittem, a Jobbik más, de látom, hogy nem igazán! Fidesz 2.0 és ka..pják be!
2016. ápr. 21. 10:25
 7/25 anonim ***** válasza:

Így már lesz esélyük, több szavazót fognak nyerni a radikálisok megválása miatt, mint amennyi radikális szavazót ezzel veszítenek.

Ugyanis rengetegen azért nem szimpatizáltak eddig a Jobbikkal, mert túl radikáliskak voltak.

2016. ápr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Hát ezzel a lapos, erőtlen semmilyenséggel nem fognak győzni, amit 2010 óta csinálnak.

Vagy ha mégis, akkor az olyan is lesz. Lapos győzelem.

2016. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszed, hogy valaha is koalícióra lépnének a Fidesszel, akkor tényleg nem ismered a pártot.
2016. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

#9


Szerintem tavaly még azt sem tudtátok volna elképzelni, amit most csinálnak. :D

2016. ápr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!