Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jelenleg melyik párt szimpatiz...

Jelenleg melyik párt szimpatizánsai rejtőzködnek a legjobban? Melyik párt fogja a legnagyobb "meglepetést" okozni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 18:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%

Hát igen aki nem lát a szemétől az az MSZP-t választja.

Nem értem a sok nyugdíjas nem akar jövőt az unokáinak...

2010. ápr. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
18:39 - azoknak valószínűleg nincs unokájuk..., és nem tudják mi folyik vidéken (budapesti nyugdíjasok ilyenek)
2010. ápr. 8. 18:42
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
mdf az 5%-aval.
2010. ápr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Bérházban lakom, itt a VII. kerben, és egyszerűen tragédia, hogy mennyire nem értenek a politikához itt a nyugdíjasok, a környék lakóinak minimum harmada, fele mszp-s... :S
2010. ápr. 8. 18:43
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
A nyugdíjasok maradnak itt,de a fiatalok ha továbbra is ez marad szerintem sokan a külföldi utat fogják választani!
2010. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a Jobbik szavazói. Ha elmondanák a pártszimpátiájukat kinéznék őket egy balos munkahelyen, vagy nemes egyszerűséggel "lenácifasisztarasszistaantiszemitahomofóbtrapista"-áznák őket. Így persze, hogy nem merik hangosan vállalni, hogy Jobbik szavazók. És szerintem a rejtőzködő MSZP szavazók nm mennek el szavazni, legalább is én ezt látom az MSZP párti ismerőseimtől.
2010. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Egyébként az index és társai miért nem publikálja azt, hogy a jobbikos plakátokat is tépkedik le, nem csak az mszp-seket ?!

A kerületben (VII) végig tépkedik le a Jobbikos plakátokat, erről miért nem szól a fáma, aki itt él a kerületben, tudja miről van szó. NEM a levegőbe beszélek!

Ennyit az indexről...

2010. ápr. 8. 19:01
 18/23 A kérdező kommentje:
És még mersze van egyes fideszeseknek azt terjeszteni, hogy a Jobbikot az mszp irányítja, hogy ne legyen meg a 2/3 a fidesznek....elég szánalmas szerintem... : /
2010. ápr. 8. 19:02
 19/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a Jobbik fog meglepetést okozni. Ha nem lenne az a sok szerencsétlen agymosott nyugdíjas aki minden további nélkül elhiszi azt amit az rtl klub hazudozik a Jobbikról akkor az mszp be se jutna a Parlamentbe.
2010. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
81%
Sok jobbikos nem hangoztatja, hogy a Jobbikra fog szavazni. Lehet ebbol is meglepetes.
2010. ápr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!