Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A CSOK károsultakat is az...

A CSOK károsultakat is az adófizetők pénzén fogja megmenteni a fidesz?

Figyelt kérdés

2016. máj. 9. 12:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Majd bemagyarázzák, hogy ez milyen überfaca nekünk, mert igaz, hogy pénzbe került, de legalább született sok cuki babóca, akiből húsz év múlva lesz egy rakás munkanélküli meg mosogatóinas Angliában.
2016. máj. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
23%

Én is arra gondoltam, hogy tuti olyanok is fel fogják venni, akik nem tudják majd visszafizetni. Felelőtlenek az emberek. Többet akarnak, mint amennyit bírnak.

De állítólag a feltételekkel kiszűrik, hogy ki tudja visszafizetni. Hát kíváncsi leszek rá :)

Magyarországon minden rossz döntést az állam kárpótol.

De az emberek akarták ezt, ők lázongnak, a saját rossz döntésük felelősségét ők akarják másra kenni.

2016. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
31%
CSOK károsult? A CSOK egy vissza nem térítendő támogatás.
2016. máj. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%
Eleve adófizetői pénzt adnak oda nekik.
2016. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

3: Pl. 10+10 M-nál

10 M a támogatás

10 M pedig hitel

2016. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Most nem a jövendőbeli károsultakra gondoltam első sorban hanem arra a néhány ezer családra akik osztatlan közös tulajdonú ingatlanra vették fel amire mint kiderült nem lehet és így vissza kell fizetniük kamatostul a pénzt. Ráadásul sokan letették már a foglalót ami egy új ház esetében több millió forint és azt bukják ha elállnak a vételtől.
2016. máj. 9. 13:12
 7/24 anonim ***** válasza:
81%

Most nem a jövendőbeli károsultakra gondoltam első sorban hanem arra a néhány ezer családra akik osztatlan közös "tulajdonú ingatlanra vették fel amire mint kiderült nem lehet és így vissza kell fizetniük kamatostul a pénzt. Ráadásul sokan letették már a foglalót ami egy új ház esetében több millió forint és azt bukják ha elállnak a vételtől."


Ez mind a hebehurgya kormány hibája mert megint a kapkodás az átgondolatlan fideszes marhaság látszik, Ezzel megint jól kiszúrnak szerencsétlen emberekkel, én orbánék saját vagyonából kártalanítanám őket nem pedig az adófizetők pénzéből, mert az adófizetők nem hibáztak viszont orbánék igen, ezért fizessék ők a kártérítéseket.

2016. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Papi Gonzales ***** válasza:
86%
orbánnak nincs vagyona....tudod jól...
2016. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Amit felvettek pénzt, az eleve adófizetői pénz volt, nem? Ha most valaki károsult, akkor az a CSOK-ot fel nem vevő adófizető, és nem a CSOK-os. Utóbbi csak kapott valami támogatást, amit jogosulatlanul igényelt. Azért vicces volna, hogy adunk neki adófizetői pénzből támogatást, majd visszakérjük, mert jogtalan volt, de nem neki kell visszafizetni, hanem az adófizetőknek.


A kamat meg amúgy lófütty, 1,05 százalékos az alapkamat. Ha valaki kapott pl. 2 millió CSOK-ot, nála volt fél évig jogosulatlanul, akkor annak kb. 10 ezer forint a kamata, ha most visszaadja

2016. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

#9

Jó de aki lerakott belőle 2-3 millió foglalót az azt is bukja. Márpedig ebben az esetben pont erről van szó.

2016. máj. 9. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!