Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha te lehetnel 1 evig Magyaror...

Ha te lehetnel 1 evig Magyarorszag elnoke, szerinted jobban csinalnad, mint akit szidsz?

Figyelt kérdés

2016. máj. 17. 20:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Én nem csinálnám jobban, mivel nem ez a szakterületem. De vannak akik jobban értenének hozzá, csak nem jutnak hatalomhoz, és ez zavar.
2016. máj. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem. Nem csinálnám jobban.

Viszont nekem van annyi önkritikám, hogy éppen ezért nem is jelentkezem, nem tülekszem, hogy elnök lehessek.

Aki viszont ott van, az akarta, tülekedett érte, jelentkezett erre a feladatra.

Ezért tőle viszont elvárom, hogy jól végezze a dolgát.

Mint ahogy a munkahelyemen tőlem is elvárják ugyanezt - és fogadjunk, hogy "Magyarország elnöke" sem tudná elvégezni az én munkámat.


Mindenki végezze a saját maga által vállalt feladatot úgy, ahogy azt el kell végezni.

És ha a "legjobb tudása szerint" nem elég a munka jó elvégzéséhez, abból az alkalmazónak (meg a munkát végzőnek is) le kell(ene) vonnia a megfelelő következtetéseket.

Az alkalmazó az én esetemben a főnököm. "Magyarország elnöke" esetében pedig az ország lakossága.

2016. máj. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt annyira bírom mikor azzal jönnek mondjuk filmkritikáknál hogy te jobbat csinálnál? Hát képzeld nem az kritizálhat csak hanem az akinek készült vagyis a közönség vagy itt mint demokráciában az ország népe vagyis állampolgár. Egy Ukrán nem szólhat bele hogy szerinte nem jó de egy magyar állampolgár kritizálhatja. Szóval jah nem csak az kritizálhat aki jobbat tud hanem akinek készül a dolog. Amúgy jobb filmet tudnék ha kapnék pénzt.

A politika nagyon összetett rengeteg a médián múlik meg az emberek napi megélhetési minőségén.

2016. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos hogy jobban, nem ennyire nyilvánosan lopnék, hanem ügyelnék, hogy az ügyek ne szúrjanak szemet senkinek.
2016. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem szakterületem, de ezeknél (az elmúlt 25 év) még én is jobban csinálnám.
2016. máj. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Definíció kérdése.

Nem lenne pofám annyit lopni, mint az elmúlt 100 év politikusainak, mivel azért fizetnek, valamennyire a választók érdekeit is képviselném. Szerintem ezzel a mély és alapos hozzáértés teljes hiányában is jelentősen jobb lennék, mint a valós politikusok, azonban az is biztos, hogy igen gyorsan megbetegednék valami gyógyíthatatlanban...

2016. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
én jobban. bár én magam nem vagyok otthon országvezetésben, de szakértő csapattal venném körbe magam. felvázolnám az elképzeléseimet, ők megmondják mi megvalósítható belőle, melyeknél szükséges kompromisszum, és milyen módon lehet kivitelezni. ez így nem túl bonyolult és megvalósítható, a jelenlegi vezető(k)nek is ajánlanám figyelmébe! ja és valódi szakemberekre gondoltam, nem habony árpira...
2016. máj. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Habonyt nem kritizalni, a legszebb festmenyeket es a legjobb heroint o tudja kivalasztani az orszagban!
2016. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ennek így semmi értelme. Kormányváltással? Vagy a fidesz maradna? A jelenlegi pártok jelenlegi politikusa közül nagyon kevéssel dolgoznék együtt. Persze ha szakembereket tudnék ültetni a helyükre, akkor már lenne minimális esély az ország felzárkóztatására.


De itt jön a következő probléma, ugyanis hiába lehetne haladó szellemű kormányunk, ha a sok begyöpösödött fidesz szavazó tönkretenné a rendszert.

2016. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Ennél nem nehezebb jobban teljesíteni. Már ha nem lopok mindenhonnan pár milliót ( bárcsak annyi tűnne el ), jobban teljesítek.
2016. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!