Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Most, hogy látjáto...

Jobbikosok! Most, hogy látjátok a szavazás eredményét, ugye lenyugodtok?

Figyelt kérdés
És befejezitek a térítést, lepontozást meg a netes szavazások hackelését?
2010. ápr. 11. 22:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%

22:34

Most az fog jönni a jobbikosoktól, hogy


1. csalás volt

2. majd négy év múlva megmutatjuk, hej!


Nem tudnak veszteni, ahhoz ugyanis 20nál több agysejt kell!

ez tetszett :D:D

2010. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
20 évért 20 évet: 20 agysejttel és 20-as IQ-val.
2010. ápr. 11. 22:50
 13/23 anonim válasza:
47%

Én pedig azt nem értem, hogy miért cserélgetjük 20 éve a begyepesedett és gerinctelen nagypártokat (és politikusbűnözőket). Itt az idő, hogy a politikában feltűnjenek az elszánt és tisztességes pártok.

Az ország viszont ismét nem élt a lehetőséggel. Nyert a Fidesz, a nyugdíjasok pedig megszavazták másodiknak az MSZP-t.


És igen, majd négy év múlva! Remélem, akkor már a Fidesz meg az MSZP be se jut a parlamentbe - feltéve, hogy a Fidesz annyit tesz az országért, amennyit várok: semmit. Remélem, tévedek.


Szebb jövőt!


Egy OKTV-helyezett fizikus kb. 7*20-as IQ-val...

2010. ápr. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én OSZTV-helyezett mérnök vagyok. Az IQ-m nem publikus, de nincs mit szégyellnem ;) Ugyanakkor tanultam történelmet is, nemcsak reáltárgyakat. És tudom, hogy a 30-as éveknek a szagát sem kívánnám még egyszer.
2010. ápr. 12. 00:27
 15/23 anonim válasza:
Csak szerettem volna megcáfolni, hogy kapcsolat lenne a jobbikosság és az IQ között.
2010. ápr. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Francokat nyugodtunk le!!! Most kezdtem csak igazán bezsongani! :DDD Olyan bunyók lesznek a parlamentben hogy összefossák magukat a többiek :D
2010. ápr. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
72%

Még csak most jön a java. Majd meglátjátok mi lesz még itt a következő 4 évben. A Fidesz mélyrepülésbe kezd akár csak 8 évvel ezelőtt :) A Jobbiknak kell lagalább 1 ciklus a parlamentbe, hogy az egész országhoz eljusson. Mert ez az átkozott zsidómédia minden negatívumról közvetített. A pozitívumokat valahogy elfelejtette mindig.


Én mindenesetre nagyon boldog vagyok mert végre bent vagyunk a parlamentbe és hangoztathatjuk nyíltan a programunkat és elmondhatjuk mindenről a véleményünket, úgy hogy a médiának muszáj lesz róla tudósítani. Mindenféleképpen előrelépés ez a választás!!! :))

2010. ápr. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
22:44 Viszlát! :) (De akkor majd külföldről monitorharcosként ne járj ide csaholni, mert abból már van elég, aki csak ugat.)
2010. ápr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld őket!Reméljük jó ellenzék lesznek és javunkat szolgálják!Aztán mi is ugathatunk, hogy négy évig nem csináltak semmit ellenzékben és tönkretettek mindent,pont őket idéztem.
2010. ápr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
Így lesz Magyarországból izrael. Gratulálok mindenkinek aki ezt lehetővé tette. A Jobbik egyedüli ellenzékként lesz jelen. A MaSZoP benyal csontig a Zsidesznek, OrbánCigány Viktor benyal az EU-nak, 2011-ben eladják földjeinket, 2012-ben megszűnik a nemzet létezni. Elindul az ébredés de vajon még éppen időben, vagy túlságosan megkésve?
2010. ápr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!