Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A liberálisok szerint mindenki...

A liberálisok szerint mindenki szélsőjobbos, vagy fideszes aki nem ért egyet a véleményükkel?

Figyelt kérdés

2016. jún. 10. 18:38
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

Nem.


Szóval léphetünk tovább, jöhet a következő liberális-fóbiás kérdés.

2016. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
Aki a szélsőjobbosokkal vagy a fideszesek véleményével nem ért egyet, az miért kapásból liberális? Inkább erre válaszolj, ez a jellemzőbb.
2016. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
82%
Miért, te kit tartasz liberálisnak? :)
2016. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 tetro ***** válasza:
73%
Szerintem a kérdező liberális. Akkor én szélsőjobbos vagyok-e?
2016. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

"Szóval léphetünk tovább, jöhet a következő liberális-fóbiás kérdés."


De hát semmi rosszat nem írtam róluk. Honnan veszed hogy fóbiás?

Csak épp egy másik kérdésnél, ahol szándékosan nem írtam le hogy az információim a bild.de-ről származnak, illetve a helyi független újságból, hanem annyit írtam hogy a FÜGGETLEN médióból szármaik, egyből szélsőjobbos oldalaknak lettek titulálva.

2016. jún. 10. 18:58
 6/32 A kérdező kommentje:

" Inkább erre válaszolj, ez a jellemzőbb."


Ezt nem tudom alátámasztani, kiegyezhetünk 50-50 ben. Én legalább ugyanannyi nácizást látok mint libsizést.

Én is voltam már mindegyik, holott egyiknek sem tartom magam.

2016. jún. 10. 19:00
 7/32 anonim ***** válasza:
81%
Én inkább a fordítottját látom.. A szélsőjobbosok szinte szitokszóként használják a liberálist ha valaki nem osztja a véleményüket.
2016. jún. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 tetro ***** válasza:
65%

18.58

sajnos én nem tudok németül. mesélj már a Bild-ről hogy milyen újság az, és mivel kapcsolatban hivatkoztál rá. így talán könnyebb lenni eldönteni a kérdésed.

2016. jún. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én pl. már mindhárom jelzőt megkaptam, tehát szerintem nem kell fennakadni rajta. Általában a használóját minősíti, bár én legtöbbször átsiklok felette, mert tudom milyen, ha a vita hevében az ember elfeledi a polkorrektséget egy pillanatra, és egyszerűbbnek találja egy gyűjtőszóval ékesíteni a mondandóját. A fideszesezés/libsizés mellett van más tartalom is, amire érdemes reagálni, akkor túllépek rajta, mert nincs értelmetlenebb dolog, mint mikor egy beszélgetés átfordul a másik retorikai és nyelvtani elemzésébe.
2016. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

"Miért, te kit tartasz liberálisnak? :)"


Na ez fogós kérdés...

Rákérdezhetek?


Gy.F.-et pl annak tartom. És ő szimpatikus.

Azokat is annak tartom (és sajnos ők vannak szerintem többségben), akik mindent kiforgatnak, mindenbe belekötnek, és ha egyszer jobbernek tituláltak, akkor akármit mondasz akkor az vagy a jobbos-szélsőjobbos médiából vetted, agyosott vagy a pártod által. Vagy egyszerűen fidesz birka vagy. Na őket is annak tartom, de ők nagyon nem szimpatikusak...

2016. jún. 10. 19:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!