Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Dolgozik. Magyar. Heteroszexu...

"Dolgozik. Magyar. Heteroszexuális. Kihalásra ítélve? " Újabb szélsőjobbos párt a porondon, ezáltal Spongyabobbal és Kung Fu Pandával? Mandátumok, pedig senki se tud róluk? Zuschlag segített nekik? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

Új Magyarország Párt:


[link]


[link]



2014. márc. 27. 01:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A programjuk nem valami fejlett (ne szemetelj és kérj számlát?). A vezetőik nem lehetnek valami lángészek, mert a jogilag védett logó felhasználása olyan amatőr baki, hogy én már a középiskolában is tudtam, hogy nem szabad. Valószínűleg el fognak tűnni a süllyesztőben.
2014. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A kérdésed előtt azt se tudtam, hogy léteznek kb.. :D

Nem hiszem, hogy lenne esélyük bekerülni a nagyobb pártok közé.

2014. márc. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nevetséges nyomikkal mit kell foglalkozni?
2014. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell, mert súlyos tízmilliókat vesznek ki az államkasszából :S
2014. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
cuslág a hatralom csicskája. Most éppen a Fideszé, mert az fizet. Széljobber párt alapítása, hogy a Jobbik széljobber csürhéje osztódjon. Ilyen minden választás előtt van. A neve: szavazatelszívás. Ha csak 2-3%-ot elszívnak a Jobbiktól az ilyen újdonsült radikális pártokkal, már megérte nekik.
2014. márc. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jáj, veszélyeztetik szegíny, heteró fehér férfiakat, én is alig merek már kimenni az utcára mostanában, tegnap is megtámadtak a melegek, és kiröhögtek, hogy mivan, szereted a puncit?
2014. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A politikusok többsége is "dolgozik", magyar és heteroszexuális is. Attól mégsem félek, hogy esetleg kipusztulnak egyszer. (vagy azért, mert úgysem következik be, vagy azért, mert hátha mégis)
2014. márc. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább haljanak ki a bu"zik. Undorító egy népség, az biztos.
2017. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!