Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miert szindja mindenki a...

Miert szindja mindenki a politikusokat?

Figyelt kérdés
Tudom hulye kerdes de nem ertem. Mindenkinek baja can egy partal es azt szspulja. De mindenki mast. Nem arra vagyok kivancsi h ti kire szavaztok meg ilyesmi, NEM AKAROK VITAT INDITANI. Csak az erdekel mi a baja mindenkinek a politikusokkal általában
2016. jún. 14. 17:00
 1/8 PresidentEvil ***** válasza:
88%
Te, mint választópolgár megválasztasz egy embert, aki téged és a közeledben élő emberek érdekeit képviseli a Parlamentben. Ha azt látod, hogy ezek a megválasztott emberek lopnak, csalnak, a képedbe hazudnak, pofátlanul meggazdagodnak az általad is (más célokra) befizetett pénzekből, megszavaznak olyan törvényeket, amelyektől neked nem hogy jobb nem lesz, de kifejezetten rosszabb, kit mást szidhatnál? Már persze magadon kívül, hiszen te szavaztál egy ilyen tetűre.
2016. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen igazad van. Nem kell szidni öket. De akkor adjál megoldást arra, hogy mi legyen velük ha az ország nagyobb része látja a gátlástalan gazemberségeiket.
2016. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert "megdolgoznak" érte.
2016. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Azért mert a Magyarországi politikusok populista tolvajok, akik csak a saját zsebüket akarják tömni, a választásokon azon versenyeznek, hogy ki lophatja szét az országot 4 éven keresztül, ráadásul nem akarják az országot fejleszteni. Illetve néhányan akarják, de nem azért, hogy neked jobb legyen, hanem hogy többet lophassanak.

Az a kevés politikus, aki segíteni akar az embereken, elég hamar a süllyesztőben végzi, lejáratják, eltűntetik, te, mint átlag magyar állampolgár azt se fogod tudni, hogy létezett valaha ilyen nevű politikus.

2016. jún. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam h nem kell oket szidni, csak az erdekelt h mi veluk a baj...amugy nem vagyok meg 18 eves szoval en meg nem valasztom meg oket de lejott a lenyeg koszonom mindenkinek
2016. jún. 15. 12:02
 6/8 anonim válasza:
Nem a politikusokat kéne szidni, mert sokkal okosabb emberek mint az átlag és sokkal előre látóbbak, tehát hosszútávon próbálnak valami jót elérni, ami rövidtávon talán nem hozza meg a gyümölcsét. A buta emberek csak nem képesek felfogni ,hogy mi jó nekik és legfőképpen mi jó az országnak. Vagy csak azért szidják őket, mert valakit hibáztatni akarnak a saját hibájuk miatt, de ma már az is előfordul, hogy csak azért szidják őket, mert ez ma már szokássá vált.
2016. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6:Hát,igen,nagyjából ilyenek lennének az ideális politikusok.Csak az a baj,hogy a valóságban,rohadtul nem ilyenek.
2016. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy lopnak-csalnak, tegyen valamit!


Amikor én láttam, hogy valaki a boltban zsebretett valamit, szóltam az őrnek, meg rakodónak, akik hívtak valaki mást.


DE ha csak úgy valaki más mondogatná, hogy az az ember ott zsebretett valamit, és én nem láttam, persze, hogy csak azt mondhatom annak aki mondogat, hogy tessék szólni a pénztárosnak, főnöknek, akárkinek, hogy TE LÁTTAD, hogy zsebretett valamit.


Könnyű csak úgy beszélni, tessék tenni valamit, különben nem hiszem el, nincs mire, amit dumálnak.


A politikusokat szidják, ez a normális. Foglalkozási ártalom.

2016. jún. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!