Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » DK-sok, miért nem jó nektek...

DK-sok, miért nem jó nektek az MSZP?

Figyelt kérdés

A 2 közepes párt helyett a 2018. évi indulásnál sokkal nagyobb presztízzsel bírna egy "Fidesz-méretű" baloldali óriáspárt.

Miért nem lehet beállni az erre legesélyesebb MSZP mögé?



2016. jún. 15. 20:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Mert annak az elnökét nem Gyurcsány Ferencnek hívják.
2016. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
úgyis együtt indulnak megint.
2016. jún. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%
A DK nevét könnyebb megjegyezni a sok feledékeny nyugdíjasnak, hiszen csak 2 betűből áll.
2016. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
34%
"Mert a gyurcsi olyan jó, meg a szegények pártolója!" :)
2016. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, miondenkinek ment a z-kéz.

Tudom, hogy számos MSZP-snek elfogadhatatlan Gy.F. személye, de mi irritálja az MSZP-ben a Demokratikus Koalíció szavazóit? Pont az előbbi?

Vajon a DK-ban nincs senki más jelentős személy, csupán a volt miniszterelnök?

2016. jún. 16. 07:54
 6/16 anonim ***** válasza:
59%
Erre itt nem fogsz választ kapni. A DK szavazótábora kizárólag nyugdíjasokból áll, méghozzá abból a fajtából, akik azt se tudják, mi az az internet.
2016. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én Jobbikos vagyok, de szerintem a karakteres megjelenés az oka. Na most mind a 4 mszp-s elnökjelöltnél karakteresebb Gyurcsány Ferenc. Ily módon személyiségében alkalmasabb lenne miniszterelnöknek. Csak a legelutasítottabb politikusok között van ma Magyarországon. Ily módon a két pártnak külön és együtt is ugyan olyan esélye van. Hiszen mivel folyton összefognak a fontos választásokon, az embereknek nem hiteles a külön állásuk. Inkább szánalmas külön álló és a hatalomért egymással is acsarkodó erőnek tűnnek. Ezért lehet az ma, hogy már a Jobbik is olyan erős, mint az összes baloldali párt együttvéve. Persze, ha levesszük az mszp vicc közvélemény kutatócégét ezt a Ripostot. Kb. annyira komolytalan, mint az Iránytű, akik 2014 előtt is Jobbik második helyett mértek és Heves és Gyöngyös városában is azt mértek. Végül Gyöngyösön az MSZP nyert, ők pedig másodikok sem lettek, mert azt hitték egy fogyatékost (szószerint) polgármesternek választanak Vona szülő városaban, mert azt inditott a Jobbik mind a két városban. Egyik félszemére majdnem vak, a másik mozgássérült. Vicc volt mindkettő.
2016. jún. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem túl mainstream
2016. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted ezt?
2016. jún. 22. 20:32
 10/16 Donald Trump JR válasza:
55%
Gyurcsány úgy néz ki mint a nagymuterom.
2016. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!