Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért akciózik megint Kövér...

Miért akciózik megint Kövér László Elnök Úr a sajtó munkatársaival ilyen szerencsétlen módon?

Figyelt kérdés
Annyira az jön le nekem jobboldalinak is ebből az egész kitiltásos dologból, hogy a parlamentben nem szabad akárhol forgatni mert még véletlenül kiderül, hogy valami olyan megy ott amit nem is szabadna látnia senkinek sem. Ez annyira gáz szerintem, annyira unszimpatikussá teszi az egészet, különösen azt aki ezt a rendelkezéseket hozza. Pozitív cselekedetet restellem jobboldaliként, de még nem láttam tőle... Csak rászól a mellette ülőkre, nyomorult módon szólogat be embereknek meg kitiltogat. Miért nem mosolyog és miért nem kedves? Ez annyira hiányzik az egész parlamenti légkörből. Nem kellene a Fidesznek most már rászólnia, hogy ezt fejezze be, a kormánynak meg átalakítani a házszabályt, hogy lehessen bárhol forgatni az ország házában? Aztán ha olyan titkosan akarnak megbeszélni hogy ne legyen ott senki tegyék a Fidesz székházban, nem? Nekem, hangsúlyozom, jobboldali, Fidesz választónak olyan visszás dolog. Én nem azért szavaztam a Fideszre, hogy ilyen benyomást keltsen bennem! :( Persze ez nem jelenti azt, hogy a semmitőlvaló mostani baloldalra valaha is szavaznék... Csak hogy ez akkor is gáz! Vélemény? Hozzászólás?

2016. ápr. 26. 17:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert azt sose halljuk, hogy kitiltotta a Parlamentből Kövér úr azokat akik aludtak, ettek, kacagtak, facebookoztak törvényhozás helyett, mindig csak azt halljuk hogy a külsősök között akarja a szabályokat betartani de azt sose látjuk, hogy a sajátjaira ((ha már annyira elnöknek érzi ott magát)) ráförmedne, hogy ku**ss legyen már, vagy rászólna mindre, hogy ne aludjanak, ne zabáljanak, és legalább az, aki mellett épp beszélnek ne újságot olvasson vagy telefonáljon, ne beszélgessen legalább akit a kamera lát. Ultragáz ez az egész játszom nem játszom a kemény főnököt. :-(
2016. ápr. 26. 17:50
 2/7 anonim ***** válasza:
96%

Lazar sajtótájékoztatóján is csak olyan kérdést tehetsz fel amit előre egyeztettel!

Más kérdést ami kellemetlen a fideszre nézve,nem tehetsz fel.

Nagyon sok újságírót kitiltották már a parlamentből.

A fidesz most ugyan úgy cenzurazik mint an régi jó elvtársak!

2016. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy fékevesztett, realitásérzék nélküli, pökhendi tapló, ami már a látszatra sem ad.
2016. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
97%

Kövér László. Idáig oké.

Elnök. Hát, ezen már vitatkozni kéne...

Úr. TESSÉK? EZ?

2016. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem, az hogy éppen csinál valamit, mint közszereplő, a szabad vélemény nyilvánítás jogán kommentelhető jónak rossznak sőt még egészen sokkal durvábbnak is ki ki szája íze szerint. De akárhogy is, míg ő az Országház elnöke, addig kijár neki az Elnök Úr megszólítás, a viselkedésétől függetlenül. Ettől még nem tetszik ahogyan ebben a kérdésben viselkednek, a jobboldali fiatalok jelentős többsége ezt abszolút rossz és elfelejtendő viselkedésnek tartja. Nem értem, miért nem szólnak rá, vagy tartják távol a sajtótól ha nem tudja magát mosollyal és kedvesen visszautasítani a ciki vagy kellemetlen kérdéseket. Ezt szakemberek tanítják, tanulható, hogy hogyan kell diplomatikusan visszautasítani vagy kihátrálni széles mosollyal a választói szimpátiát magasan megtartva de kimenni a szorítóból esetenként. Miért nem vesznek részt ilyen kurzuson? NEm lenne ciki, sőt szimpátiát keltene a fiatalokban, sőt bennem is.
2016. ápr. 26. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

# 5/5 Időpont ma 19:57


Túrót. A szája, az jár. Én csak lacinak hívom. Ha nem tetszik neki, pereljen be.

2016. ápr. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Illiberális demokrácia.

A magyaroknak ez kellett, a magyarok megkapják.

2016. ápr. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!